Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Eva Čobejová
.eva Čobejová
.posledné
.týždeň

Médiá - Mediálna výchova – po druhý raz

.eva Čobejová .časopis .udalosti 08.12.2007

Denník SME si všimol ukončenie experimentálneho overovania nového predmetu na základných školách – predmetu mediálna výchova. V .týždni sme už o tejto téme písali.

.týždeň

MÉDIÁ Zrušte politické debaty!

.eva Čobejová .časopis .udalosti 01.12.2007

Ak teraz naozaj niet komu závidieť, tak sú to dramaturgovia a tvorcovia politických debát a rozhovorov. Momentálny stav je takýto: aby si diváci či poslucháči naozaj zapli vo voľný deň svoj prijímač a zamerali svoju pozornosť na politickú debatu – musí tam byť Robert Fico.

.týždeň

MÉDIA Zmysluplnosť investigatívy

.eva Čobejová .časopis .udalosti 18.11.2007

Má na Slovensku zmysel investigatívne novinárstvo? Zdá sa, že otázka je zbytočná, seriózne médiá predsa potrebujú na kvalitné spravodajstvo aj investigatívnu prácu novinárov. Ale tá otázka má na Slovensku svoju váhu.

.týždeň

Odvolá Hrehu?

.eva Čobejová .časopis .udalosti 17.11.2007

Rada STV zrejme stratila trpezlivosť s

.týždeň

Odvolanie v Komárne

.eva Čobejová .časopis .udalosti 04.11.2007

Poslanci Nitrianskeho samosprávneho kraja odvolali riaditeľa Múzea maďarskej kultúry a Podunajska v Komárne Csabu Fehéra. Fehér odvolanie považuje za politický krok.

.týždeň

Školné na súde

.eva Čobejová .časopis .udalosti 04.11.2007

Novela vysokoškolského zákona, ktorá umožňuje vyberať od istej časti študentov poplatky a ktorá limituje súkromné vysoké školy pri prijímaní externých študentov, skončí na Ústavnom súde.

.týždeň

Aké to dieťa

.eva Čobejová .časopis .udalosti 04.11.2007

Keď sme sa jedného dňa stali adoptívnymi rodičmi, navštívilo nás postupne viacero priateľov, ktorí rozmýšľali o adopcii. Všetkým sme s nadšením opisovali svoje pocity a vrelo odporúčali, aby neváhali.

.týždeň

Fešák v telke

.eva Čobejová .časopis .rozhovor 04.11.2007

Asi nikto nepochybuje, že najlepší marketing na svoju osobu má z tejto vlády jej minister vnútra Robert Kaliňák. V jeho prípade je vlastne úplne jedno, čo vo svojom rezorte robí.