Sulík: Vraj neponúkam riešenie - riešením je konať v záujme Slovenska, teda odmietnuť zmluvu o trvalom eurovale. Slovensko má by pripravené na rozpad eurozóny.
Grécko klamalo, európski politici tiež. My sme to platili a aj tak to nepomohlo a nepomôže, aj napriek tomu, že do Grécka natiekli už stovky miliárd eur. Iba sme si draho kupovali čas.
Dnes sa Miloslava Zemková obhajovala v pléne NR SR.
Hlasovať o jej odvolaní sa bude pravdepodobne až na budúci týždeň kvôli hlasovaniu o eurovale. Bývalému ministrovi kultúry prekáža politizácia verejnoprávnych médií.
Politológ Jozef Klavec hovorí takmer všetko o konflikte v Sýrii. Prečo dopadla revolučná arabská jar v Sýrii tak brutálne? Aké krajiny sú týmto konfliktom ohrozené? Na koho strane je Rusko a prečo? Čo predchádzalo tomuto konfliktu? Kto má väčší strach, povstalci, alebo vláda? Prečo pomoc modrých prilieb nestačí?