Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Komentár Petra Zajaca: Návrat k normalite?

.peter Zajac .stĺpčeky .komentár týždňa

Celoplošné testovanie založené na vyhrážkach, vydieraní rodičov, zamestnancov a seniorov, pripomína viac komunistickú kampaň v boji proti mandelinke zemiakovej a Mečiarovu rétoriku vlastizradcov ako sľubovaný návrat od Fica k normalite.

Komentár Petra Zajaca: Návrat k normalite?

matovič urobil z ľudí stádo oviec. „Čas vykĺbil sa,“ hovorí Hamlet, a neplatí to len pre nás, ale pre celý dnešný svet. Ak sa nevrátime k normalite, zničí nás, čo sme vytvorili na svoj obraz. Príroda, civilizácia, technika. Naše vlastné presvedčenie, že všetko je dovolené, ak to slúži nášmu účelu a prospechu. Od lži po smrť.  

To však už hovorím o amerických prezidentských voľbách. V utorok 3. novembra 2020 sa neskončí korona, ale rozhodne sa, či sa svet vráti k normalite. Neviem, ako americké voľby dopadnú. V tejto chvíli si to po skúsenosti z roka 2016 trúfa povedať málokto. Joe Biden má náskok, ale to mala aj Hillary Clinton – a zvíťazil Donald Trump. 

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite