Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

MERCURE ŠTARTUJE MEDZINÁRODNÚ SÚŤAŽ O CESTU OKOLO SVETA

.promotion

Cesta okolo sveta je snom každej dobrodružnej duše. Celosvetová sieť hotelov Mercure spúšťa medzinárodnú súťaž, ktorá v sebe spája silu sociálnych médií a úprimnosť stretnutí tvárou v tvár. Cieľom je overiť známu teóriu šiestich stupňov odlúčeniaThe Six Friends Theory, ktorá tvrdí, že na našej planéte delí jedného človeka od druhého len šesť ľudí. Súťaž bude prebiehať na Facebooku od 20. januára do 10. februára 2015 a do výberového kola postúpi 50 najlepších. Víťaz bude môcť premeniť svoju túžbu po zážitku na skutočné dobrodružstvo. Čaká ho šesť nezabudnuteľných ciest, šesť výnimočných stretnutí v šiestich hoteloch Mercure. A to všetko s tímom filmárov britského režiséra Jeana-Françoisa Juliana.


Výnimočný× ×príbeh×

Víťaz súťaže sa stretne s Aboridžinejcom z kmeňa Bundjalung v Austrálii. Zatiaľ sa navzájom nepoznajú, ale stretnú sa prostredníctvom reťaze priateľov apriateľov ich priateľov, ktorí ich spájajú. Samotné stretnutie dvoch doposiaľ neznámych ľudí potvrdí, že je medzi nimi len šesť stupňov odlúčenia.Celosvetový nábor pre všetkých

Prihlásiť sa je celkom jednoduché. Od 20. januára môžu internetoví užívatelia pridať na facebookovú stránku hotela Mercure video s maximálnou dĺžkou 1 minúta, ktoré zachytí ich osobnosť. To, čo majú radi, čo ich ženie dopredu, ich plány do budúcnosti a v čom výnimoční. Kandidáti by mali vo svojich videách účinkovať a vysvetliť, prečo práve oni najlepšími priateľmi sveta.


Link pre prihlásenie sa: www.facebook.com/MercureHotels.fr50 videí s najväčším počtom hlasov sa kvalifikuje do finálneho výberového kola. Kandidáti budú musieť zapojiť svoje siete a zdieľať svoje video, aby získali čo najviac hlasov! Porota zložená zo 6 ľudí, vrátane Jeana-Françoisa Juliana (filmového režiséra) a Isabelle Musnikovej (šéfredaktorky INfluencie) vyberie po finálovom rozhovore víťaza.


Nábor bude prebiehať od 20. januára do 10. februára 2015 a výsledky budú vyhlásené medzi 17. februárom a 24. februárom 2015. Je čas na odvážne nápady a veľkú dávku predstavivosti!


Pozrite si filmovú uputávku projektu: https://www.youtube.com/watch?v=V-0rO8VTiSg

Priateli×a× ×plánujú× ×cestu× ×okolo× ×sveta× ×

Dobrodružná cesta odštartuje začiatkom marca a bude trvať 7 týždňov!The Six Friends Theorybude zahŕňať 6 stretnutí, 6 ciest a 6 hotelov Mercure po celom svete. Na každej zastávke privíta víťazného kandidáta zástupca hotelu Mercure, ktorý mu oznámi, kde nájde svojho ďalšieho priateľa. Následne mu ponúkne jedinečný zážitok spojený s dejinami, kultúrou a tradíciami danej krajiny. Posledná destinácia privedie víťaza k samotnému Aboridžincovi.Počas celej cesty bude víťaz sprevádzaný tímom filmárov pod vedením britského režiséra Jeana-Françoisa Juliana, ktorý precestoval celý svet a pracoval aj na Les Nouveaux Explorateursprograme vysielanom vo francúzskej televízii Canal+.


Ceny pripravené aj pre ostatných 49 finalistov: poukážky na pobyt v hoteloch Mercure, Samsung tablety a ďalšie cenyThe Six Friends Theory.


Viac ako 700 hotelov v celosvetovej sieti Mercure sa usiluje zdôraznenie miestnych charakteristických rysov, a tým pripraviť pre každého cestovateľa skutočný zážitok v kontakte s ostatnými. To je dôvod, prečo sa Mercure rozhodol spustiťThe Six Friends Theory, založenú na koncepte pripravenom agentúrou W&Cie.

O značke Mercure

vyše 35 rokov zosobňuje značka Mercure v rámci Accor Group príkladné profesionálne hotelierske služby s individuálnym prístupom ku klientovi. S prevádzkou v 53 krajinách sveta buduje Mercure hotely s nezameniteľnou osobnostnou charakteristikou rozpoznateľnou vďaka službám a vizuálnemu stvárneniu interiérov, kde je každá replika novým originálom. Hoteloví manažéri a zamestnanci 707 hotelov značky Mercure pravými profesionálmi v hotelierskom podnikaní, vždy ústretoví a ochotní reagovať na prianie klienta v úsilí vytvoriť komfortné a útulné prostredie pre prácu i oddych.

Viac informácií je k dispozícii na mercure.com


Accor, špičkový operátor hotelov po celom svete a líder na európskom trhu, je prítomný v 90 krajinách s viac ako 4 400 hotelmi a 530 000 izbami. Vďaka širokému portfóliu značiek spoločnosti Accor - Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, all seasons/ibis styles, Etap Hotel/Formule 1/ibis budget, hotelF1 a Motel 6 – poskytuje rozsiahlu ponuku od luxusného po ekonomický segment. Skupina má po celom svete 145 000 zamestnancov a svojim klientom a partnerom ponúka know-how a odborné skúsenosti získané počas 45 rokov.


Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.neprehliadnite