Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Ďakujem, dobre

.promotion

Film Mátyása Priklera od 3.2. 2014 na našom webe.

.týždeň

TEST: Hyundai i40 alebo Pomsta obchodného oddelenia

.promotion

Autá do firemných vozových parkov čiže fleetov kupuje jeden človek alebo oddelenie pre celú firmu. Budú sa naňho kolegovia hnevať, ak si nevyberie z tradičnej ponuky Európanov, ale siahne po modeli od Hyundai?

.týždeň

Sedem magických rokov

.promotion

Keď má na svet prísť nový človek, jeho rodičia sa pýtajú: čo potrebujeme kúpiť? Plienky, krémy, postieľku, zvláštnu vaničku na kúpanie, cumeľ so špeciálnym ergonomickým tvarom... Jediné čo dieťa naozaj potrebuje sú jeho rodičia: vnútorne silní, plní energie a odhodlania riešiť prichádzajúce problémy, plní optimizmu a lásky.

.týždeň

V BEVERLY HILLS PREDSTAVILI NAJLUXUSNEJŚÍ RANGE ROVER

.promotion

Britská automobilka Land Rover odhalila vozidlo, ktoré definuje triedu luxusných vozidiel SUV. Len pozvaní hostia na VIP večierku v Beverly Hills sa mohli v predpremiére zoznámiť s najluxusnejším modelom Range Rover Long v exkluzívnej výbave – Autobiography Black.

.týždeň

Na čo sa zamerať pri výbere kancelárskych priestorov?

.promotion

Výber vhodných kancelárskych priestorov je náročnejší, než sa na prvý pohľad môže zdať. Je to strategické rozhodnutie, ktoré ovplyvní každodenný život firmy na dlhšie časové obdobie. Zmenu sídla spoločnosti sa preto oplatí dobre zvážiť a naplánovať. Vyhnete sa tak zbytočným komplikáciám a dodatočným nákladom.