Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Arcibiskup Bezák zbohom...

.promotion

Film o arcibiskupovi Bezákovi si môžete pozrieť na festivale Jeden svet, ktoré tento týždeň pre vás v Prievidzi organizuje občianske združenie Berkat.

.týždeň

Mediálny kurz .týždňa

.promotion

Chceli by ste získať praktické zručnosti od novinárov z najoceňovanejšieho týždenníka na Slovensku? Potom je kurz .týždňa pre teba!

.týždeň

Ďakujem, dobre

.promotion

Film Mátyása Priklera od 3.2. 2014 na našom webe.

.týždeň

TEST: Hyundai i40 alebo Pomsta obchodného oddelenia

.promotion

Autá do firemných vozových parkov čiže fleetov kupuje jeden človek alebo oddelenie pre celú firmu. Budú sa naňho kolegovia hnevať, ak si nevyberie z tradičnej ponuky Európanov, ale siahne po modeli od Hyundai?

.týždeň

Sedem magických rokov

.promotion

Keď má na svet prísť nový človek, jeho rodičia sa pýtajú: čo potrebujeme kúpiť? Plienky, krémy, postieľku, zvláštnu vaničku na kúpanie, cumeľ so špeciálnym ergonomickým tvarom... Jediné čo dieťa naozaj potrebuje sú jeho rodičia: vnútorne silní, plní energie a odhodlania riešiť prichádzajúce problémy, plní optimizmu a lásky.

.týždeň

V BEVERLY HILLS PREDSTAVILI NAJLUXUSNEJŚÍ RANGE ROVER

.promotion

Britská automobilka Land Rover odhalila vozidlo, ktoré definuje triedu luxusných vozidiel SUV. Len pozvaní hostia na VIP večierku v Beverly Hills sa mohli v predpremiére zoznámiť s najluxusnejším modelom Range Rover Long v exkluzívnej výbave – Autobiography Black.