Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Nemecká rodinná IT firma zamestná v Košiciach desiatky IT špecialistov

.sponzorované .promotion

Spoločnosť Scheidt & Bachmann rozširuje svoje pôsobenie na Slovensku. Po Žiline, Bratislave a Bytči, otvára svoju pobočku aj na východe Slovenska. V Košiciach plánuje zamestnať niekoľko desiatok IT špecialistov.

Nemecká rodinná IT firma zamestná v Košiciach desiatky IT špecialistov

 Košíc pre celý svet

Nová softvérová pobočka Scheidt & Bachmann sídli v centre Košíc na lukratívnej adrese s dobrou dopravnou dostupnosťou. Nájdete ju v Business Centre Košice (Štúrova 27) na 4. poschodí. Zamestnanci majú k dispozícii moderné kancelárie plné svetla a zelene, mítingovky, relaxačnú zónu, modernú kuchynku a reprezentatívnu vstupnú halu. 

Spoločnosť do košickej pobočky hľadá IT špecialistov od technickej podpory až po skúsených vývojárov C/C++ alebo JAVA. Venovať sa budú vývoju a servisu projektov, ktoré zjednodušujú a zefektívňujú verejnú dopravu pre cestujúcich aj verejných dopravcov z celého sveta. Zaujímavosťou je, že spoločnosť S&B má aj vlastnú výrobu hardvéru, vďaka čomu sú softvéroví vývojári pri vývoji spojení s hardvérom, pre ktorý programy či aplikácie vyvíjajú a môžu si ich hneď aj otestovať.  

Pozrieť pracovné ponuky

Firma, ktorá sa stará

Firma je známa svojou príjemnou rodinnou atmosférou a príkladnou starostlivosťou o zamestnancov. Ponúka im všetko, aby dosiahli work-life balance. V širokej škále benefitov si každý nájde niečo pre seba – extra dni dovolenky, Bridge days, home office, flexibilný pracovný čas, rôzne príspevky, teambuildingy, firemné a rodinné akcie či športový program. Zamestnanci radi využívajú aj rôzne formy vzdelávania, ako sú jazykové a odborné kurzy či programy na rozvoj talentov a vedúcich pracovníkov.

Pozrieť firemné benefity.

Kto sú Scheidt & Bachmann

Spoločnosť Scheidt & Bachmann vznikla v roku 1872 v nemeckom meste Mönchengladbach a dnes, o 151 rokov neskôr, je stále rodinnou firmou vedenou už 5. generáciou rodiny zakladateľov. Z výrobnej spoločnosti sa zmenila na lídra v oblasti mobility. Používa softvérovú inteligenciu, aby tvorila najmodernejšie systémy pre:

 • železničnú zabezpečovaciu techniku (Signalling Systems),
 • parkoviská (Parking Solutions),
 • čerpacie stanice (Fuel Retail Solutions),
 • vybavenie cestujúcich (Fare Collection Systems).
 • Zistiť o spoločnosti Scheidt & Bachmann viac.

  Scheidt & Bachmann na Slovensku

  Svoju 1. dcérsku zahraničnú pobočku spoločnosť otvorila v Žiline v roku 1995. Z pôvodne 2-člennej firmy je dnes spoločnosť, ktorá zamestnáva 700 zamestnancov na pobočkách v:

 • Žiline – centrála a softvérový vývoj;
 • Bratislave – softvérový vývoj;
 • Bytči – vlastná výroba;
 • Košiciach – softvérový vývoj.
 • Viac informácií o spoločnosti, jej histórii, benefitoch, tímoch a pracovných pozíciách nájdete na stránke www.scheidt-bachmann.sk.

   

  Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
  .posledné
  .neprehliadnite