Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Lídrom kandidátky KDH pre parlamentné voľby je Milan Majerský

.tasr .slovensko

Na druhom mieste je ekonomický expert Jozef Hajko, na treťom podpredsedníčka Nitrianskeho samosprávneho kraja Martina Holečková.

Lídrom kandidátky KDH pre parlamentné voľby je Milan Majerský

podpredsedovia KDH Marián Čaučík, Igor Janckulík a Tomáš Merašický obsadia štvrté až šieste miesto. Členovia celoslovenskej rady KDH o tom rozhodli na sobotňajšom zasadnutí v Liptovskej Osade.

Zdravotníctvo reprezentujú v prvej desiatke lekári Peter Stachura a Monika Kolejáková s číslom sedem a osem. Tvárami vzdelávania budú expert KDH na školstvo Martin Šmilňák ako deviatka, exminister školstva Ján Horecký ako jedenástka a vysokoškolský profesor a právnik Marek Šmid ako štrnástka. František Mikloško, ktorý nedávno ohlásil vstup na kandidátku KDH, kandiduje s číslom 12. Kandidátku uzatvára s číslom 150 prezident Slovenskej komory zdravotníckych záchranárov František Majerský.

Kandidačná listina podľa jej lídra jednoznačne potvrdzuje, že do volieb ide KDH vo výbornej kondícii. „S celým radom odborníkov na riešenia akútnych i dlhodobých problémov ľudí vo všetkých kútoch Slovenska. S ponukou, ktorá konzervatívnemu a kresťansko-demokratickému voličovi umožňuje mať v parlamente silné zastúpenie,“ uviedol Majerský s tým, že volebný program predstaví KDH v sobotu 24. júna v Jasnej na Liptove.

Predčasné parlamentné voľby budú 30. septembra. Volebná kampaň sa začala 9. júna, keď bol vyhlásený termín volieb.

Ak si predplatíte tlačený .týždeň na ďalší rok, pomôžete nám prežiť a robiť to, čo vieme. Vopred ďakujeme. 

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite