Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Pod lampou špeciál: Učitelia a sestry sa neboja

.štefan Hríb .pod lampou

Mnohí sa tu boja, všelikto taktizuje. Učitelia a sestričky strach odmietli. Dobrá správa.

podporme pravidelné vysielanie Pod lampou.

Pod lampou žije.

V roku 2015 sme síce zažili podraz zo strany RTVS, ale aj neuveriteľnú solidaritu a pomoc od Vás, našich divákov a priaznivcov. Ďakujem za podporu a všetky Vaše príspevky. Vďaka Vám sme Pod lampou v roku 2015 znovu slobodne diskutovali.

Už na jar sme mali skvelých hostí, vrátane Michaila Saakashviliho, Jiřího Grygara či Riša Lintnera, v lete a na jeseň prišli do nášho štúdia Marek O. Vácha, Fedor Gál, lídri slovenského IT, experti na lepšie školstvo či ľudia, nespokojní s korupciou a únosom tohto štátu. Hovorili sme aj o láske, utečencoch a výhodách Západu. Natáčali sme v bratislavskom Národnom divadle, v rockovom klube, ale aj v pražskej galérii či v prešovskom kultúrnom dome.

Jedno vydanie Pod lampou stojí okolo 3000 €. Keďže chceme, aby bola diskusia dostupná pre každého, relácia je na stránke tyzden.sk bezplatne k dispozícii. Aby sme ale mohli Pod lampou každý týždeň pripraviť, potrebujeme Vašu pomoc.

Príspevok 1 euro za jednu reláciu (4 eurá mesačne) je možné poslať cez nižšie uvedené tlačidlo „Podporiť reláciu.“ Ak je to čo len trochu možné, prosím Vás o túto pomoc.

Slobodné vysielanie Pod lampou existuje iba vďaka Vám.

Štefan Hríb

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.štefan Hríb .pod lampou
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite