Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Týždeň Martina Mojžiša: Petra, Boris a Igor

.martin Mojžiš .názory .týždeň

Matovič je ešte prefíkanejší ako Kollár, a preto už celému Slovensku niekoľkokrát povedal, že zo svojej diplomovky nenapísal sám ani písmeno.

Martin Mojžiš

Petra

Bc. Krištúfková si myslela, že už má bakalársku prácu obhájenú, a zrazu ju musí obhajovať znovu. Tentoraz pred celým Slovenskom. Bolo jej treba to auto so šoférom? No nič, aspoň sme sa od nej dozvedeli, že „v bakalárskej práci sa často používa metóda kompilácie, čiže súhrn odborných textov od viacerých autorov a s nimi sa následne pracuje”. 

My k tomu dodávame, že v aute sa často používa volant, za ktorý si vodič sadne a následne s ním tiež pracuje. Pričom, a to je práve zaujímavé, kompilácia nie je volant, volant nie je plagiát a plagiát nie je kompilácia. Nie je jasné, či to nie je na bakalárku z Kmotríkovej vysokej školy príliš náročná konštrukcia, ale pri troche snahy by túto sústavu troch nerovníc mohla zvládnuť. A potom by už malo byť hračkou pochopiť aj nasledovnú sústavu: Krištúfkovej bakalárska práca nie je kompilácia, nie je to ani volant, je to plagiát.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite