Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Andrej Kiska a fauly bublín

.štefan Hríb .názory

Dalo sa očakávať, že vznik novej strany Za ľudí vyvolá polemiky. Ale to, čo sa deje, je natoľko príkre, že to vyvoláva vážne otázky o prioritách demokratického tábora.

Štefan Hríb

je už zbytočné hovoriť o Matovičovi a Hlinovi. Oni sú svojimi povahami a konaním súčasťou problému súčasného Slovenska, nie nádejou na riešenie. Treba hovoriť o liberálnej a konzervatívnej bubline.

Najskôr dve reakcie na štart strany Za ľudí. Hoci Andrej Kiska poskytol veľmi ústretový dialóg kresťanským podnikateľom na pôde Postoja, tento internetový denník ho nazval stredovým populistom, s ktorým nemožno rátať pri sprísňovaní interrupčného zákona. Uf. Na druhej strane Denník N napísal, že práve oný rozhovor ukázal Kiskovu stratégiu, ktorej obeťou sú ženy, homosexuáli a tínedžeri, a že ak tým pomôže poraziť dnešnú moc, tak len za cenu civilizačného ukotvenia Slovenska v minulom storočí. Au.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite