MS, zápas číslo sedem, Švédsko

.štefan Hríb .názory

Prehra 1:6, vyzeralo to takto:

Štefan Hríb

prvá tretina. Dobrý úvod, ale zbytočné vylúčenie a Hedman už vie, ako strieľanou prihrávkou otvoriť skóre. On a Karlsson patria medzi 10 top obrancov sveta, zážitok sledovať. Dôležité je, že odpovedáme aktivitou, výsledkom je presilová hra a viaceré príležitosti. Lenže hneď najhoršia správa — Pospíšil možno zranený… Na strely vyrovnaná tretina, šance na oboch stranách, najväčšiu mal Regenda. Ale nad tým všetkým je teraz jediná otázka — je jedno rameno zranené?

Druhá tretina. V úvode znovu vyrovnaná hra, výborné šance na oboch stranách, a to hráme bez dvoch top centrov. Triafame dve žŕdky za sebou, vlastne strely do prázdnej brány, ale potom Karlsson trafí skulinku vo veľkosti puku, 0:2. V ďalšej oslabovke 0:3, a hneď 0:4, a to už je takmer nefér. Stále žiadna správa o Pospíšilovi, hoci je to dôležitejšie, než dnešný výsledok. Prečo?

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.