maďarská vláda predložila parlamentu návrh zákona o sprístupnení spisov agentov bývalých tajných služieb z čias komunizmu. Informoval o tom v stredu na Facebooku premiér Péter Magyar, píše TASR na základe správy agentúry MTI.
„Predložili sme parlamentu návrh zákona o otvorení spisov agentov. Sľúbili sme, že to dotiahneme do konca. Týmto sme splatili desaťročia trvajúci dlh,“ napísal Magyar v stredu ráno v príspevku na Facebooku.
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.