Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Priama reč Lucie Piussi

.lucia Piussi .stĺpčeky .priama reč Lucie Piussi

Musím sa priznať:  Článok Martina Hanusa Diabolský stroj Františka Čermana pre Postoj mnou otriasol.  Neverím, že Martinova motivácia bola iná, než hľadať v tejto komplikovanej kauze pravdu. 

Priama reč Lucie Piussi Natália Ložeková / natalialozekova.sk

píše: „Opätovne som sa vracal k textom, ktoré posledných desať rokov argumentovali v prospech nitrianskej partie. Zrazu som videl, že sú plné vážnych nedostatkov či priamo faktických chýb. A celkovo podávajú skreslený dej udalostí, keďže ich autori majú len povrchnú znalosť spisu a nekriticky preberajú argumenty od právnej obhajoby či priamo od samotných odsúdených.“ Poctivý konzument, odchovaný dotyčnými článkami, musí zaváhať! 

Ako podotkol kamarát z kapely, tento prípad sa už začína podobať na vraždu Kennedyho. Všetky za aj proti sa dajú spochybniť. Záleží na tom, o čo sa opierate. Vypovedali obvinení pod nátlakom? Ak áno, je zbytočné čítať detaily výpovedí. Alebo veríte v poctivé vyšetrovanie, prokurátorov a spochybňujete zásadné body obhajoby aj s celým detektorom lži?

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite