je to podobné, ako keby autor napísal, že zem sa otáča, ale nemusíte sa báť, na chôdzu po ulici to nemá vplyv, nespadnete. Chápal som autora toho článku, prečo tam tú vetu dal, chcel asi trošku pozdvihnúť diskusiu pod tým článkom, aby predsa len mala akú-takú úroveň. Rozklikol som si tú diskusiu a musím povedať, že autorovi to skutočne nevyšlo.
Veľká časť ľudí, ktorí to komentovali, sa naozaj zaoberala tým, že nič také si nevšimli, bohvie čo vedci zase namerali, dodávali ešte. Akoby slovo vedci dnes znamenalo blázni, zatiaľ čo blázni sú už vedci. Jeden pán písal dlhý príspevok, že nikto nevie, čo je v zemskom jadre, ale on predpokladá, že sa tam stále môžu ukrývať vyspelé civilizácie.
BEZ VÁS SA NEPOHNEME
Pridajte sa do komunity predplatiteľov, ktorí pohnú Slovenskom a prečítajte si odomknutú verziu tohto článku.