určite ale pôjdem, dokonca je možno čas konečne sa vydať po stopách pána Tragáčika, čo je výlet a expedícia, ktoré priebežne organizujem prakticky od detstva. Teoreticky, samozrejme, ale pomerne detailne, určite mám ešte kdesi odloženú klasickú fyzickú automapu, kde mám vyznačené všetky miesta, ktoré treba navštíviť. Akurát cestnú sieť bude potrebné aktualizovať, tá sa zmenila priam dramaticky, azda je zbytočne dodávať, že k lepšiemu.
No nič, nechajme tento sen svojmu osudu a vráťme sa do Wisly, čo je teda to miesto a mesto, kam rok čo rok pracovne chodím – na konferenciu o popkultúre, ak by to niekoho zaujímalo. Za tie roky ide až o prísne ritualizovanú záležitosť, ktorá je okrem konferenčných rokovaní spojená napríklad aj s návštevou miestneho múzea a galérie Magického realizmu.
BEZ VÁS SA NEPOHNEME
Pridajte sa do komunity predplatiteľov, ktorí pohnú Slovenskom a prečítajte si odomknutú verziu tohto článku.