.týždeň na futbale: Tri góly a dobrý výkon

.redakcia .šport

V TOP lige v malom futbale sme odohrali tretí zápas. Doteraz bez pochýb náš najlepší.

.týždeň na futbale: Tri góly a dobrý výkon bratislava.topliga.sk

súperi z Pressburg tímu neboli žiadni začiatočníci. TOP ligu hrajú už nejaký ten rok, majú profi dresy s číslami a vlastnými menami, ako i bohatú striedačku žijúcu každou akciou. Napriek tomu sme v pondelkovom vzájomnom zápase dokázali skórovať ako prví a prvý polčas dokopať s výsledkom 1:1.

Po prestávke sme rýchlo inkasovali, no dokázali sme skórovať aj po druhý raz živiť šance na prvé ligové body. Po zlepenej dvojici gólov od súpera sme sa však už nespamätali a náš tretí zápas v turnaji sme prehrali 3:5. Dali sme však tri góly, súpera sme trápili až do poslednej minúty a odohrali sme náš najlepší zápas v súťaži.

O týždeň hráme s posledným tímom tabuľky FC Adbee. Klasický šesťbodový zápas o udržanie sa nad hranicou posledného miesta. Zabojujeme o výhru!

Pozrite si dôležité okamihy zápasu.

Najúspešnejší strelec za .týždeň, ktorý dal dva góly, obchodný manažér .týždňa Ondrej Grenčík..týždeňNajúspešnejší strelec za .týždeň, ktorý dal dva góly, obchodný manažér .týždňa Ondrej Grenčík.