Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Sme národ otrokov?

.martin Súkupčák .spoločnosť

Na nášho konečne slušného prezidenta útočí nemorálna a po moci bažiaca skupina politikov, ktorá sa nezastaví pred ničím. Budeme mlčať?

porušujú zákony, zneužívajú moc a verejnoprávne médiá, o nepísaných pravidlách nehovoriac. Čo sa dá čakať od ľudí, ktorým chýba „kinderstube“. Ale národ  nič, sme ticho. Prizeráme sa poľovačke na jedinú hrádzu proti vulgárnosti, korupcii a rozkrádaniu. To má náš prezident so skupinkou kultúrnych a vzdelaných priateľov vybojovať vojnu so zlom sám?

Pravicové strany volajú po opätovnej kandidatúre pána Kisku, na scénu vstupujú Beblavý a Štefunko. Chýba nám však boj za elementárnu každodennú slušnosť a poriadok. Tolerancia slovenskej spoločnosti voči porušovaniu zásad spolunažívania je neskutočná. A nemám na mysli len nehorázne rozkrádanie majetku štátu, ale aj drobné každodenné priestupky. Mestská polícia sa len prizerá rozhadzovaniu odpadkov na sídliskách, porušovaniu nočného pokoja ohňostrojmi nielen na Silvestra, ale aj pri každých narodeninách nejakého bezvýznamného „významného“. Čerstvo urobené lyžiarske stopy okamžite rozrýpu zbohatlíci na štvorkolkách, po cyklochodníkoch sa premávajú terénne SUV.  Takýchto porušení spolunažívania sú stovky. Veď my môžeme všetko, my sme vyhrali voľby!

„Nie je tu nikto, kto by povedal: Tak už dosť?“

Je najvyšší čas riešiť nielen terajšiu vládnúcu vulgárnu kamarilu, ale aj každodenné porušenia spolunažívania v mestách, sídliskách a dedinách.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.neprehliadnite