Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Kto závidí učiteľom

.silvia Dončevová .spoločnosť

Asi každý občas dostane spam, ktorý ho „dostane“. Čítate, z úcty k odosielateľovi, a potom máte chuť poslať veľa nepublikovateľného smerom späť. Ale uvedomíte si, že niet kam.

Kto závidí učiteľom Boris Németh Anonymní prispievatelia na internete nemajú pochopenie pre štrajkujúcich učiteľov. Neberú však do úvahy povinnosti za bránami školy, ani dôležitosť ich profesie.

priepasť internetu neumožní vypátrať hlupáka, čo hlúposť vytvoril. Internetoví odborníci, zamyslite sa skôr, ako vypustíte jed, ktorý otrávi ďalších vám podobných.

čo skrývajú spamy

Internet poskytuje miesto realizácie každému, kto sa na to cíti povolaný. Aj osobám, ktoré majú potrebu vyjadrovať sa k veciam, ktorým nerozumejú. Nemajú v tom jasno, a to im zrejme nedá spať. Keď sa k tomu pridá povestná ľudská hlúposť a slovenská závisť, je čas na konfrontáciu. A je to tu, ďalšia perla na tému „Čo zase tí učitelia otravujú?“ Čo teda Slováčiska žerie? No predsa peniaze:

„1. Plat učiteľov v materskej škôlke ........................7,77 eura/1hod.

2. Plat učiteľov na základnej škole (1. stupeň) ........14,19 eura/1 hod.

3. Plat učiteľov na základnej škole (2. stupeň).........18,31 eura/1 hod.

4. Plat učiteľov na strednej škole ........................18,99 eura/1 hod.

5. Priemerná mzda stredoškolského učiteľa...........976,– eur/mesačne.

- v priemysle na Slovensku je priemerná mzda na hodinu od 5 do 7 eur, pričom pracujúci občan musí odrobiť za rok 2088 hodín v priemere, učiteľ základnej školy na 1.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite