Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Tretí ročník Futbalu v meste je za nami. Hrdým partnerom pohybu a zábavy bola BILLA

.sponzorované .promotion

Futbal v meste, projekt Únie ligových klubov, cieli na mladé talenty a možné budúce hviezdy slovenskej reprezentácie. Minulý týždeň ho na námestí pri bratislavskej Eurovei zakončilo finále, v ktorom sa stretli najlepšie detské tímy z celého Slovenska. Generálnym partnerom projektu je prostredníctvom svojho občianskeho združenia spoločnosť BILLA, ktorej záleží na tom, aby deti športovali a žili zdravo.

Tretí ročník Futbalu v meste je za nami. Hrdým partnerom pohybu a zábavy bola BILLA

prinavrátiť najpopulárnejšiu loptovú hru do slovenských ulíc a objaviť mladé futbalové talenty – to je dlhodobý cieľ projekt Futbal v meste. Ide o ideálnu aktivitu pre všetky športuchtivé deti do 11 rokov, ktoré po pandémii opäť chceli tráviť čas aktívne a na čerstvom vzduchu. Rovnako ako pri predošlých dvoch ročníkoch, aj v tom aktuálnom stála za projektom Únia ligových klubov, ktorá riadi najvyššiu slovenskú futbalovú súťaž na Slovensku – Fortuna ligu – a jeho generálny partner o. z. BILLA ľuďom. Ambasádorom bola futbalová superstar Marek Hamšík. 

Futbal v meste.Futbal v meste.

Z celkového počtu 113 prihlásených tímov sa do minulotýždňového finále (25.8.) na nábreží Dunaja v Bratislave dostalo 16 najlepších družstiev. Víťaz však mohol byť len jeden – stal sa ním tím RSC HAMSIK ACADEMY, ktorý predviedol výbornú formu a ovládol celé finále Futbalu v meste. Motiváciu prihlásiť sa do tohto projektu mali mladí športovci naozaj veľkú. Atraktívne finančné ceny do súťaže venovalo predovšetkým o. z. BILLA ľuďom, pričom víťazi turnaja ich využijú na nákup športového vybavenia. Výherný tím sa navyše môže tešiť na futbalový kemp, ktorý si užije s legendou slovenského futbalu – Róbertom Vittekom. „Sme veľmi radi, že aj vďaka nám majú deti motiváciu športovať a venovať sa tomu, čo ich baví. Uvedomujeme si, že pohyb je na správny vývin detí veľmi dôležitý, preto dlhodobo inšpirujeme našich zákazníkov k športovaniu a aktívnemu životnému štýlu,“ povedal Tomáš Staňo, predseda predstavenstva o. z. BILLA ľuďom. 

veselé finále s BILLA

Nielen turnaj najlepších slovenských futbalových tímov do 11 rokov, ale aj nový rekord či zábavné súťaže – počas finále Futbalu v meste nebola pri bratislavskej Eurovei o pestrý program núdza. Návštevníci boli svedkami ustanovujúceho slovenského rekordu o najdlhšiu žonglujúcu reťaz s loptou na nohe. Do tejto aktivity sa zapojilo až 155 žonglujúcich talentov, pričom nadšeným detským športovcom s ustanovením rekordu pomohli futbalové osobnosti. Lákadlom finálového podujatia Futbalu v meste bola tiež autogramiáda futbalových hviezd, akými sú Marek Sapara, Róbert Vittek či Samuel Slovák, a ich exhibičný zápas, do ktorého sa s vervou zapojili aj zástupcovia o. z. BILLA ľuďom. 

Návštevníci si okrem toho vychutnali vystúpenia futbalových freestylerov a mohli si tiež preveriť svoju šikovnosť v mnohých súťažiach.

155 malých a veľkých futbalistov v novom slovenskom rekorde o najdlhšiu žonglujúcu reťaz.155 malých a veľkých futbalistov v novom slovenskom rekorde o najdlhšiu žonglujúcu reťaz.

Ani tento rok nechýbala na finále Futbalu v meste zóna spoločnosti BILLA, ktorá prostredníctvom svojho o. z. BILLA ľuďom robí osvetu v oblasti zdravého životného štýlu. Počas finále Futbalu v meste čakalo v BILLA zóne na nábreží Dunaja na najmenších koleso šťastia, ktoré každému, kto ho rozkrútil, prinieslo pekné a praktické výhry. Návštevníci si tiež mohli zahrať stolný futbal alebo vyskúšať hru zvanú subsoccer. „Aj tento rok sme na jednotlivé podujatia projektu Futbal v meste prilákali stovky malých futbalových fanúšikov. Deti sa mohli stretnúť so svojimi futbalovými idolmi, ktoré im dodali ďalšiu chuť a motiváciu športovať. Veľmi sa z týchto stretnutí tešíme, pretože sú dôkazom, že aj v dobe tabletov či smartfónov majú deti úprimný záujem sa baviť na čerstvom vzduchu a hýbať sa,“ uviedol T. Staňo. 

KONEČNÉ UMIESTNENIE:

1. miesto: RSC HAMSIK ACADEMY

2. miesto: Red Stars Trnava

3. miesto: Avengers AS Trenčín

o spoločnosti

Spoločnosť BILLA s.r.o., ktorá je súčasťou REWE International AG, pôsobí na Slovensku od roku 1993. Je lídrom v segmente supermarketov. V súčasnosti ich prevádzkuje 156 a zamestnáva viac ako 4 500 pracovníkov. V supermarketoch priemernej rozlohy 900 m² BILLA ponúka široký sortiment značiek, vrátane vlastných aj diskontných. Dominantnými medzi vlastnými značkami cenovo výhodné produkty Clever, výrobky pod značkou BILLA, organické produkty BILLA BIO a domáca Slovenská farma. Rovnako dôležitý je v ponuke podiel čerstvých produktov v oblasti lahôdok, pečiva, ovocia, zeleniny a mliečnych výrobkov. 

Pre viac informácií navštívte, prosím: www.billa.sk 

o občianskom združení BILLA ľuďom:

Občianske združenie BILLA ľuďom vzniklo v septembri 2016 s cieľom podporovať aktivity blízke hodnotám spoločnosti BILLA, zamerané na deti, rodinu a zdravú výživu. Okrem toho sa zameriava na spájanie zamestnancov, obchodných partnerov, ako aj širokú verejnosť. 

Kontakt: Jana Gregorovičová – podpredsedníčka o. z. BILLA ľuďom, e-mail: j.gregorovicova2@billa.sk, tel.: +421 911 093 530 

Víťazný tím turnaja Futbal v meste - RSC HAMSIK ACADEMY.Víťazný tím turnaja Futbal v meste - RSC HAMSIK ACADEMY.

Red Stars Trnava - 2. miesto vo finále turnaja Futbal v meste.Red Stars Trnava - 2. miesto vo finále turnaja Futbal v meste.

Avengers AS Trenčín - 3. miesto vo finále turnaja Futbal v meste.Avengers AS Trenčín - 3. miesto vo finále turnaja Futbal v meste.

16 tímov finálového turnaja Futbal v meste.16 tímov finálového turnaja Futbal v meste.

Koleso šťastia v BILLA zóne.Koleso šťastia v BILLA zóne.

S certifikátom slovenského rekordu (zľava do prava) Ivan Kozák,prezident ULK; Tomáš Staňo, predseda predstavenstva o. z. BILLA ľuďom; Igor Svitok z Knihy slovenských rekordov.S certifikátom slovenského rekordu (zľava do prava) Ivan Kozák,prezident ULK; Tomáš Staňo, predseda predstavenstva o. z. BILLA ľuďom; Igor Svitok z Knihy slovenských rekordov.

Veľké finále Futbalu v meste odohrali RSC HAMSIK ACADEMY a Red Stars Trnava.Veľké finále Futbalu v meste odohrali RSC HAMSIK ACADEMY a Red Stars Trnava.

Vystúpenia futbalových freestylerov na Futbale v meste.Vystúpenia futbalových freestylerov na Futbale v meste.

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite