Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Aktualizujte si váš Windows: Licenciu pre Windows 10 môžete počas jarného výpredaja získať už za 7,24€!

.sponzorované .promotion

Windows 10 je aj naďalej živým operačným systémom, ktorý je zo strany Microsoftu pravidelne aktualizovaný. Nie v tak dávnej minulosti dostal väčšiu aktualizáciu, ktorá so sebou priniesla viacero zmien.

Aktualizujte si váš Windows: Licenciu pre Windows 10 môžete počas jarného výpredaja získať už za 7,24€!

z pohľadu používateľov tou najvýznamnejšou bolo pravdepodobne nové rozhranie vo vyhľadávacom rozhraní. Popri úprave vzhľadu pribudla napríklad aj funkcia, prostredníctvom ktorej dochádza k zobrazeniu správ a ďalších informácií. V prípade podnikových zákazníkov dochádza aj k zobrazeniu relevantných ľudí či súborov. Táto aktualizácia zároveň upravuje logiku rozširovania upozornení a možnosti interagovania s nimi.

ako môžete kúpiť originálny Windows alebo Office?

Ak chcete ušetriť pri kúpe originálneho operačného systému Windows, prípadne pri kúpe MS Office, tak práve teraz prišla správna chvíľa. Práve teraz prebieha veľký veľkonočný výpredaj na Godeal24, prostredníctvom ktorého môžete Windows 10 kúpiť už za 7,24€! V ponuke je rovnako aj kancelársky balíček Office Professional 2021, ktorého oficiálna cena je niekoľko stoviek, teraz ho však môžete mať už za 30,22€! Ušetriť môžete viac ako 200€! Mimochodom, ide o trvalú licenciu, čo znamená, že potom, ako si produkt raz zakúpite, tak už nebudete platiť neskôr žiadne ďalšie poplatky. Godeal24, predajca softvéru, rovnako predáva aj ďalší originálny softvér, ide o rôzne nástroje pre počítač, ako je napríklad Ashampoo PDF Pro 3, MacBooster 8 Lifetime Subscription a množstvo ďalšieho obslužného softvéru.

Jarný výpredaj! Najnižšia cena po obmedzený čas!

Ušetrite z pôvodnej ceny až 62%! Windows 10 a Office môžete s kupónom GG62 výrazne lacnejšie

Ušetrite až do 50% z ceny Windowsu! Použite kupón GG50

Ďalší softvér, ktorý využijete pri každodennej práci s počítačom. Nezabudnite na kupón GG62

Ďalšie nástroje pre váš počítač za najlepšie ceny

A ďalšie nástroje>>>

čo je to OEM licencia? Prečo OEM?

Mnoho ľudí je nadšených z nízkych cien na Godeal24, otázkou však zostáva, prečo je cena tak nízkou? Prípadne sa pýtajú, je to skutočne možné? Môžete byť pokojný, pretože ponuka obchodu je reálna a Godeal24 predáva OEM licencie.

Ide o licencie, ktoré sa zvyčajne predávajú výrobcom počítačov, aby si mohli Windows kúpiť lacnejšie a nainštalovať do svojich masovo vyrábaných počítačov. Nevýhodou OEM licencie je, že je zvyčajne viazaná na základnú dosku, takže po aktivácii je ťažké preniesť licenciu na iné PC.

Našťastie Godeal24 predáva svoje OEM licencie tak lacno, že ak presuniete svoj počítač alebo potrebujete inú licenciu, môžete si kúpiť ďalšiu kópiu a stále je to lacnejšie ako platiť maloobchodnú cenu. Godeal24 neposkytuje len dobré produkty, ale aj popredajný servis. Pokiaľ si kúpite produkty v Godeal24, môžete si tiež užívať doživotný popredajný servis! Kontaktný e-mail: service@godeal24.com.

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite