Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Čo ponúka bytový komplex Treenium?

.sponzorované .promotion

Objavte 10 dôvodov, prečo si kúpiť byt v bytovom komplexe Treenium.

Čo ponúka bytový komplex Treenium? Treenium

Ak hľadáte komfortné a štýlové rezidenčné bývanie v Bratislave, ružinovský bytový komplex Treenium je ideálnou voľbou. Predaj bytov je už spustený, rezervovať svoje nové bývanie si môžete už dnes.

1. BYTY PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

V Treeniu nájdete 86 moderne riešených, komfortných bytov na celkovej podlažnej ploche 3 580 m2. Vybrať si môžete zo širokej ponuky 1, 2, 3 a 4-izbových bytov a mezonetov, ktoré na želanie prispôsobíme vašim požiadavkám.

2. KAŽDÝ BYT S VLASTNÝM STROMOM

Vaše nové bývanie bude doslova dýchať životom. Každý byt bude mať na balkóne alebo terase svoj vlastný živý strom. Tento originálny architektonický koncept, ktorý sa drží najnovších svetových trendov, doposiaľ nemá na Slovensku obdobu. Zeleň bude lemovať fasádu domu po celý rok a postará sa o ňu špecializovaná firma.

3. ODDYCHOVÁ ZÓNA NA STRECHE STROMU

Ďalším unikátnym prvkom Treenia je oddychová zóna priamo na streche domu. Z vyhliadkovej strešnej terasy si kedykoľvek vychutnáte nádhernú panorámu mesta, vaše deti sa zahrajú na detskom ihrisku a vy sa môžete prejsť popri romantickom jazierku alebo si so susedmi spraviť skvelú BBQ párty.

4. ATRAKTÍVNA LOKALITA V RUŽINOVE

Treenium sa nachádza v širšom centre Bratislavy v najobľúbenejšej mestskej časti plnej zelene, obchodov, škôl a športovísk. Vďake ideálnej polohe a kompletnej občianskej vybavenosti máte všetko poruke.

5. ZELENÉ ÁTRIUM VO VNÚTROBLOKU

Aby zelených miest nebolo málo, priamo vo vnútrobloku Treenia nebude chýbať ani svieže zelené átrium.

6. FITNESS CENTRUM AJ KAVIARNE

Tešiť sa môžete aj na fitnes centrum pre aktívny oddych a kaviarničky na príjemné posedenia so susedmi.

7. RECEPCIA A BEZPEČNOSTNÝ SERVIS

Vo vstupnej hale vás privíta recepcia spolu s bezpečnostnou službou. Tá sa postará o to, aby sa do bytového domu nedostal nikto nepovolaný. O váš komfort a bezpečnosť je postarané 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

8. AŽ 147 PARKOVACÍCH MIEST

Zabudnite na problémy s parkovaním. Ku každému bytu môžete získať parkovacie miesto alebo parkovací box v podzemnej garáži. Vy aj vaše hostia vďaka tomu vždy rýchlo a pohodlne zaparkujete.

9. ŠPIČKOVÁ ARCHITEKTÚRA OD RENOMOVANéHO ŠTÚDIA

Autorom projektu, ktorý na prvý pohľad zaujme originálnou funkcionalistickou architektúrou, je renomované štúdio Cakov + Partners. Inšpiráciou pre Treenium bol podobný projekt Bosco Verticale v Miláne, ktorý získal viacero prestížnych medzinárodných ocenení.

10. SPOĽAHLIVÝ A ÚSPEŠNÝ DEVELOPER

Stavbu realizuje spoločnosť Greefin Group, ktorá už viac než 8 rokov financuje, stavia a predáva úspešné rezidenčné projekty najmä v Bratislave a blízkom okolí. Z bohatého portfólia stačí spomenúť projekty ako PIOLI v Malackách, IMPARI v Bernolákove, PUNTA v Bratislave – Vrakuni, CUADRO v Bernolákove alebo Čierna voda pri Bratislave.

Výhradným predajcom bytového komplexu Treenium je realitná kancelária HERRYS. V prípade akýchkoľvek otázok alebo záujmu o osobnú prehliadku nás neváhajte kontaktovať tu.

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite