Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Oslávte svoj obľúbený sviatok s účinnými pomocníkmi

.sponzorované .promotion

Jarné mesiace so sebou prinášajú príliv novej energie. Podobne ako si prajeme zo svojho organizmu odplaviť škodliviny nahromadené cez zimné mesiace, chceme tiež osviežiť aj náš domov. Pokiaľ zvolíme správnych a účinných pomocníkov, ide práca ľahšie, a pritom sa môžeme potešiť všadeprítomnou vôňou, ktorú preferujeme. Ekologická značka čistiacich prípravkov Frosch ponúka prípravky na umývanie riadu, vodného kameňa v kúpeľniach, prípravkov na toalety aj univerzálne alebo špeciálne čističe na najrôznejšie povrchy, ako sklokeramické dosky, zrkadlá, lesklé plochy alebo drevo.

Oslávte svoj obľúbený sviatok s účinnými pomocníkmi

Aloe vera, levanduľový olej, malinový ocot

Značka Frosch vo svojich receptúrach využíva okrem sódy, octu a citrónu aj levanduľový olej, ktorý je základom levanduľového radu. Popri nádhernej vôni má aj preukázateľné hygienické účinky. Čističe z malinového radu úspešne zase bojujú s vodným kameňom pomocou malinového octu. Medzi ďalšie účinné látky patria napríklad výťažky z rumančeka, borievky a v prípade čistiacich krémov aj jemne mletý mramor. Čistiace prostriedky zbavia váš domov nečistoty, mastnoty aj plesne a súčasne ho krásne rozvoňajú. Zloženie čističov je výhradne z prírodných surovín, a vďaka tomu je ľahko biologicky odbúrateľné. Nezanecháva tak po sebe ekologickú stopu v prírode a je vhodné pre použitie aj v domácich čističkách odpadových vôd.  Ďalším plusom pre prírodu je recyklovaný a opätovne recyklovateľný obal. Dajú sa zakúpiť na e-shope Frosch.

Skvelým pomocníkom pre vaše kúpeľne aj kuchyne je Frosch Čistič vodného kameňa s malinovým octom s praktickým rozprašovačom. Zbaví vašu kúpeľňu aj kuchyňu usadeného vodného kameňa a ďalších nečistôt.

Ekologický Frosch WC gél Levanduľa zase patrí k jedným z najpredávanejších výrobkov. Základom čistiacej levanduľového radu je levanduľový olej, ktorý má popri príjemnej vôni, preukázateľné hygienické účinky.

Ekologické čistiace krémy Frosch si poradia so všetkými druhmi odolných kúpeľňových aj kuchynských nečistôt. Sú vhodné pre keramické, smaltované aj sklenené povrchy, ale tiež povrchy z nerezovej oceli a varné dosky. 

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite