Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Buďte si istý, BANCHEM to (č)istí

.sponzorované .promotion

BANCHEM je slovenská rodinná firma. Spoločnosť vznikla roku 1990. Prvé roky fungovala ako fyzická osoba, od roku 1998 bola transformovaná na spoločnosť s ručením obmedzením.

Buďte si istý, BANCHEM to (č)istí

predmetom činnosti je vývoj, výroba a predaj v súčasnosti vyše 150 výrobkov vlastnej produkcie. Ide najmä o profesionálne a bežné čistiace prostriedky, dezinfekčný program pre zdravotníctvo a komunálnu sféru a tiež o produkty vyvinuté na mieru od zadávateľa. Tento sortiment je doplnený nákupom okolo 800 položiek obchodného tovaru – najmä upratovacej techniky a pomôcok, kompletného papierového hygienického sortimentu a ďalších položiek. Týmto portfóliom je pravidelne zásobovaná na tisícky firemných klientov.

Spoločnosť má k dispozícii výrobné stredisko vo Veľkom Mederi a obchodné strediská v Banskej Bystrici a Prešove. Administratívna budova a podniková predajňa sa nachádza v Dunajskej Strede. Tento koncept umožní uspokojiť potreby veľmi širokého spektra zákazníkov od priemyselných podnikov, kúpeľov, domovov pre seniorov, upratovacích spoločností, klientov HORECA až po zdravotnícke zariadenia.

Spoločnosť exportuje asi 20 % produkcie do okolitých štátov, najmä do ČR a Maďarska.

Dobrý čistiaci prostriedok má byť v prvom rade v súlade s očakávaním klienta. Má jednoducho a bez námahy udržiavať čistené povrchy a predmety v pôvodnom stave, alebo tento ešte vylepšovať.   

Vyskúšajte naše produkty a presvedčte sa sami. Radi Vám poradíme vo výbere produktov a určite odporučíme riešenia práve pre Vaše potreby. www.banchem.sk

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite