Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Na dobré manažovanie takého ťažkého rezortu nestačí dobrosrdečný a slušný človek, uviedol na adresu Krajčího analytik

.sita .slovensko

Analytik INEKO však podotkol, že odchádzajúci šéf rezortu zdravotníctva bol spomedzi ministrov Matovičovej vlády ten, kto presadzoval tvrdšie protiepidemické opatrenia a skorší a tvrdší lockdown.

Na dobré manažovanie takého ťažkého rezortu nestačí dobrosrdečný a slušný človek, uviedol na adresu Krajčího analytik SITA/Jana Birošová

na dobré manažovanie takého ťažkého rezortu, ktorý za ostatné roky zostal ako skamenelý, bez reforiem, nestačí dobrosrdečný a slušný človek. Na adresu odchádzajúceho ministra zdravotníctva Mareka Krajčího to pre agentúru SITA uviedol analytik Inštitútu pre ekonomické a sociálne reformy (INEKO) Dušan Zachar. 

Podotkol však, že odchádzajúci šéf rezortu zdravotníctva bol spomedzi ministrov Matovičovej vlády ten, kto presadzoval tvrdšie protiepidemické opatrenia a skorší a tvrdší lockdown. Nedokázal to však dostatočne presadiť a viackrát zostal so svojimi návrhmi vo vláde osamotený, pričom niekedy nemal podporu ani od premiéra.

 
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite