Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

René Vanek už nie je prokurátorom

.redakcia .slovensko

Pre komunikáciu s Alenou Zsuzsovou sa vzdal svojej funkcie.

René Vanek už nie je prokurátorom Jozef Jakubčo/SITA 8. december 2014 Bratislava: René Vanek (vľavo) ešte ako prvý námestník generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára

v polovici januára Renému Vanekovi zrušil generálny prokurátor Jaromír Čižnár poverenie vykonávať funkciu námestníka generálneho prokurátora pre netrestný úsek. Vanek po zverejnení informácie o svojej komunikácii s obvinenou Alenou Zsuzsovou pracoval ako rádový prokurátor netrestného odboru Generálnej prokuratúry. Po zrušení funkcie si dlhšie čerpal dovolenku.

„René Vanek bol na svoju vlastnú žiadosť uvoľnený z funkcie 14. marca, pretože k tomuto dňu sa vzdal funkcie prokurátora,“ uviedla vo štvrtok pre TASR hovorkyňa Generálnej prokuratúry Andrea Predajňová.

 

BEZ VÁS SA NEPOHNEME

Pridajte sa do komunity predplatiteľov, ktorí pohnú Slovenskom a prečítajte si odomknutú verziu tohto článku.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite