Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Hnutie Slovensko: Prezident sa rozhodol naveky umlčať svedkov

.tasr .slovensko

„Prezident sa rozhodol, že deň pred Vianocami nadelí sám sebe beztrestnosť,“ uviedlo opozičné hnutie.

Hnutie Slovensko: Prezident sa rozhodol naveky umlčať svedkov SITA/Milan Illík

prezident SR Peter Pellegrini sa rozhodol naveky umlčať svedkov, rovnako ako koaliční politici. Opozičné Hnutie Slovensko to uviedlo v reakcii na podpis novely Trestného zákona.

„Prezident sa rozhodol, že deň pred Vianocami nadelí sám sebe beztrestnosť. Je to veľmi nemilý darček pre spravodlivosť na Slovensku, keďže aj o samom Pellegrinim svedkovia svedčia, že zobral úplatok. Pellegrini sa rozhodol naveky umlčať svedkov, rovnako ako koaliční politici,“ uviedlo hnutie.

Prezident Pellegrini podpísal novelu Trestného zákona. Tvrdí, že za znenie novely a za toto rozhodnutie nesie plnú zodpovednosť vláda, ktorá s takýmto návrhom súhlasila, a parlamentná väčšina, ktorá ho schválila.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite