Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Poslanci za KDH nepodporia programové vyhlásenie vlády

.tasr .slovensko

Na dnešnej tlačovej konferencii o tom informoval Milan Majerský.

Poslanci za KDH nepodporia programové vyhlásenie vlády SITA/Milan Illík

poslanci Národnej rady (NR) SR za KDH nepodporia programové vyhlásenie vlády. Vo štvrtok večer o tom informoval predseda hnutia Milan Majerský.

Poukázal na to, že v programe vlády chýbajú konkrétne ciele a merateľné ukazovatele. „Vláda nám nepovedala, odkiaľ chce na všetky opatrenia zobrať peniaze,“ skonštatoval na tlačovej konferencii s tým, že dve z troch vládnych strán nemali prakticky žiaden predvolebný program. Myslí si tiež, že program vlády bol šitý horúcou ihlou a len preto, aby si vláda splnila povinnosť.

Diskusia k programu vlády v NR SR trvá už tretí deň, vystúpilo viacero rečníkov, najmä z radov opozície. Predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD) avizoval, že rozhodnúť o vládnom programe by mohla snemovňa ešte vo štvrtok.

Premiér Robert Fico (Smer-SD) prišiel v utorok (14. 11.) do NR SR predložiť svoj program a požiadať parlament o dôveru.

Ak si predplatíte digitálne predplatné alebo tlačený .týždeň na ďalší rok, pomôžete nám prežiť a robiť to, čo vieme. Vopred ďakujeme.

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite