Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Vo finále Ligy majstrov Real Madrid porazil Liverpool 3:1. Španielsky tím vyhral vo finále už tretíkrát po sebe.

Je Progresívne Slovensko zakukleným Smerom?

.eugen Korda .názory

Nedá mi nepovedať to. Nie som žiadny obdivovateľ, či fanúšik Progresívneho Slovenska. Naopak.

Eugen Korda

keď vidím, ako pán Štefunko kedysi obhajoval SDĽ a potom sa hrdo hlásil k Smeru a aj ho volil,  pýtam sa, či to myslel vážne, alebo to bolo len nejaké mladícke poblúznenie. Môže byť tento muž dôveryhodným reprezentantom hnutia, ktoré založil? To naozaj nevidel, kto je Robert Fico? Veď mnoho ľudí už vtedy poukazovalo na doslova kriminálne pozadie vzniku Smeru. Ani hlas podobný Ficovi ho nevaroval pred tým, kto sa to tu chystá ovládnuť Slovensko? 

„Aj preto je Slovensko takou nepriateľskou krajinou k vlastným občanom.“

Ani tá zmluva, na ktorej sa vlastnou krvou zaviazal slúžiť oligarchom, ho nevarovala? Ak toto nevidel, tak ako mám veriť, že teraz kdesi v diaľke naozaj vidí lepšiu budúcnosť našej krajiny, spokojnejších ľudí a odsúdených zbohatlíkov, ktorí si majetky nahonobili cez zmanipulované štátne zákazky? Aj som mu pred časom povedal, že ja v žiadnom prípade nemôžem byť ich volič. Som volič pravice. Lenže ani tá pravica nie je a nebola krištáľovo čistou studničkou. Kradlo sa tu aj za jej vládnutia, chodilo sa na divné raňajky k mafiánom, kašľalo sa na školstvo, rúbali sa lesy a stavali predražené diaľnice – aj keď menej, ako za Fica.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

.eugen Korda .názory
.diskusia
.neprehliadnite