Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Vo finále Ligy majstrov Real Madrid porazil Liverpool 3:1. Španielsky tím vyhral vo finále už tretíkrát po sebe.

Kiska, konečne sa priznajte!

.eugen Korda .názory

Robert Fico vyzval prezidenta, aby zverejnil detaily financovania volebnej kampane v prezidentských voľbách. Ak to neurobí, donúti ho k tomu novým zákonom. Chcem sa mu poďakovať.

Eugen Korda

vážený pán predseda vlády. Som skutočne veľmi rád, že sa už celé mesiace venujete odhaľovaniu skrytej tváre toho zákerného muža z Popradu, ktorý Vás celkom nevysvetliteľne porazil v súboji o prezidentské kreslo, a tak Vám zabránil spravodlivo z Grasalkovičovho paláca spravovať našu milovanú vlasť. 

„Čo Vy na to, keby ste mu v televízii zopárkrát na oči vyhodili benzín, ktorý spotrebuje na svojich cestách za rodinou? Blbosť?“

To, že vyhral, však nebude náhoda! Má to celkom určite nejaké skryté pozadie. Podľa mňa okrem peňazí, ktoré na kampaň získal z úžerníckych úrokov, mu pri Vašej porážke určite museli asistovať židia (Soros), Ukrajinci, migranti a hlavne scientológovia. Veď tých posledných ste aj v kampani spomínali – zjavne však s malým dôrazom, a to sa Vám nakoniec vypomstilo. Je len dobre, že sa ho, síce neskoro, ale predsa len snažíte donútiť, aby konečne prezradil, koľko na tú kampaň minul. Mali ste byť tvrdší už dávno. Výsledkom Vašej dobrosrdečnosti je to, že teraz sa v prezidentskom kresle vyvaľuje on a nie Vy, ktorý by ste si tú funkciu za svoju celoživotnú obetu národu a štátu zaslúžili.

Ale nebudeme predsa nariekať nad rozliatym mliekom! Ešte nie je nič stratené, pán predseda. Ani tie lety do Popradu nejako obzvlášť nepohli s národom. Toho východniara ľudia nepochopiteľne stále považujú za najobľúbenejšiu politickú persónu. Čo Vy na to, keby ste mu v televízii zopárkrát na oči vyhodili benzín, ktorý spotrebuje na svojich cestách za rodinou? Blbosť?  Veď chodia minimálne tri autá, a to nebude zas tak málo litrov. Tomu ľudia pri stúpajúcich cenách benzínu porozumejú. A pán minister vnútra mu môže aj poslať  faktúru – teda, ak nájde aspoň jedno čisté tlačivo, lebo na úrade sa mu faktúry nejako záhadne strácajú. Ktovie, či aj v tom nemá prsty ten Kiska. Dajte to prešetriť a nasaďte na to najlepších a najspoľahlivejších policajtov. Verte mi, on ten Kiska nebude až taký silný protivník, ako sa podľa prieskumov zdá. 

„Vy by ste im, vzhľadom na svoje dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti, vedeli poradiť, ako také dievča nájsť.“

Neviem, či sa to už donieslo aj k Vám, ale to lietadlo ovracal práve on, krátko po tom, ako sa dozvedel, že sa opäť budete štúrať v jeho účtoch. Tak sa strašne zľakol. Prezradila mi to upratovačka, ktorá ten „bordel“  po ňom musela čistiť. Vraj sa jej ani nepoďakoval a po červenom koberci pelášil okolo čestnej roty rovno do pristavenej limuzíny.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

.eugen Korda .názory
.diskusia
.neprehliadnite