Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Vlastizradca Danko

.eugen Korda .daniel Klembara .názory

Andrej Danko je buď blázon, ktorý si neuvedomuje, že svojím prejavom v Štátnej dume ohrozuje nezávislosť Slovenska, alebo je to Putinov nevedomý agent. Tu je úryvok z jeho prejavu

Eugen Korda

som presvedčený, že ak si budú rozumieť jednotlivci, zblížia sa aj národy. Rád by som v tejto sále zdôraznil, že naše osudy sú spojené po mnoho generácií. Sme Slovania, naša kultúra, história, ale aj vnímanie okolia sú prepojené a blízke. Rozumieme si, veríme si. Nemôžeme to však brať ako samozrejmosť, musíme si vážiť to, čo sme dostali darom a rozvíjať spoločne náš slovanský svet. V celosvetovom meradle je to výnimočné zoskupenie, ktoré sa nevytvorilo náhodou. Sme spoločne jeho súčasťou. Tento pocit príslušnosti nám pomáhal prekonávať aj zložité úseky našich národných dejín. Nespájala nás iba umelá ideológia, ako sme si mysleli. Bola to naša slovanská podstata, naša história, naši predkovia."

Vo svetle týchto slov voňajúcich vlastizradou je bozkávanie výložiek či stúh na vencoch len akýmsi humorným vybočením zo správania, ktoré sa dá označiť za normálne. Andrej Danko je nebezpečný človek. To by si mali uvedomiť nielen rozmýšľajúci občania tohto štátu, ale aj všetci slušní politici. 

„Danko dnes verbálne poslal Slovensko do brlohu ruského medveďa.
 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

.diskusia
.neprehliadnite