Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Keď už všetci, tak aj ja mu vyjadrujem podporu

.eugen Korda .názory

Prvýkrát v živote som ho stretol, keď ešte určite ani on sám netušil, k akému rozhodnutiu o niekoľko mesiacov dospeje.

Eugen Korda

už vtedy na mňa pôsobil ako milý a dôveryhodný človek, ktorý si po celý život dokázal zachovať osobnú integritu, starať sa o rodinu, nepodľahnúť zvodom komunizmu a v druhej polovici svojho života vybudovať úspešnú firmu. Keď hovorím „vybudovať“, tak to myslím doslova. Lebo on nepatril do tej vrstvy „Mečiarových privatizérov“, ktorí svoj majetok dostali a nakoniec prehajdákali, alebo predali zahraničným firmám. 

Svoju spoločnosť vymyslel, vybudoval a celé roky viedol zodpovedne, nielen k sebe a svojej rodine, ale i k ľuďom, ktorí v nej pracovali. V jeden deň však dospel k rozhodnutiu, že mať úspešnú firmu v krajine, ktorá upadá, v regióne, ktorého sa zmocnili bezcharakterní fašisti, nestačí. A tak sa rozhodol kandidovať na miesto župana. 

Viem, že to nebolo jednoduché rozhodnutie. Mohol sa celkom pokojne venovať vnúčatkám či včelám. On sa však rozhodol zmeniť svoj život úplne od gruntu, a tak vstúpil do ringu, v ktorom ho budú čakať ťažké súboje. 

Na to, aby sa po župných voľbách ocitol Marian Kotleba na lopatkách, treba splniť jednu podstatnú vec.

Už vo volebnej kampani obstál. Postavil silný tím a poctivo navštevoval všetky kúty krásneho kraja, v ktorom vyrástol. A toto úsilie, spojené s dôveryhodnosťou, nakoniec prinieslo ovocie. Stal sa najsilnejším kandidátom a hlavne mužom, ktorý sa odhodlal zmeniť svoj kraj k lepšiemu.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.eugen Korda .názory
.diskusia
.neprehliadnite