Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Študenti už zakúrili v peci

.eugen Korda .názory

Keď vyprší ultimátum z Námestia SNP, dozvieme sa, že ani jedinú z troch požiadaviek, ktoré na Úrad vlády doručili organizátori protikorupčného pochodu, Robert Fico nesplní

Eugen Korda

veď už deň po pochode vyhlásil, že je to práve on, kto je div že nie tým najväčším bojovníkom s hydrou korupcie. Snaží sa navodiť zdanie, že pri sekaní jej hláv nasadzuje svoj život. Majú o tom svedčiť aj jeho dve či tri propagačné stretnutia s predstaviteľmi mimovládnych organizácií, ktoré na korupciu neustále poukazujú.

A policajný prezident? Nuž, tomu sa ani neprisnilo, že by mal odstúpiť. Veď ako vo štvrtok vyhlásil, bezpečnosť na Slovensku sa mu podarilo zabezpečiť. Len akosi zabudol dodať a najmä ukázať, komu že to tú bezpečnosť vyšetrovatelia z NAKA zabezpečili?

Asi nikto rozumný neočakával, že jeden pochod otrasie obrovskou korupčnou chobotnicou, ktorá už ovláda celý štát.

Celkom pokojne si na tlačovej konferencii mohol dať na stolík fotografie Roberta Fica, Roberta Kaliňáka a desiatok, možno stoviek zlodejov, ktorí pod jeho ochrannými krídlami veselo kradnú ďalej a ani by nemusel čítať dlhočizný zoznam ním chránených osôb.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.eugen Korda .názory
.diskusia
.neprehliadnite