nuž čo?! ON môže pokojne prikázať policajtom, aby zastavili na štvorprúdovke premávku a rovno z podchodu sa vyrútili do protismeru, len aby ON nemusel absolvovať do paláca cestu o pár stoviek metrov dlhšiu.
Palác nehorel, nevypukol covid a ani žiadna nová vojna, ale ON sa aj tak ponáhľal. Kto vie prečo asi? Neurobil síce nič protizákonné, ale všetkým nám ukázal že mu „papalášizmus“ vôbec nie je cudzí a užíva si to, že „ON môže“.
My zas „môžeme nezabudnúť“ a zrátať mu to pri voľbách, keď sa bude opäť uchádzať o naše hlasy a po zrátaní hlasov si užívať jeho nezvolenie, lebo my mu na oplátku môžeme nedať svoje hlasy. V utorok 31. 3. krátko po 9.00 hod svoju prezidentskú skratku zopakoval. Takže žiadna náhoda. Robí to pravidelne.
Teraz som síce nestál na prechode a tak mi nehrozilo, že ma policajné auto zrazí. Zároveň som sa aj tak trošku hanbil za to akého máme prezidenta. Ale len trošku. Tak nám treba.
Tento text ste mohli čítať len vďaka našim predplatiteľom. Pridajte sa k nim a predplaťte si .týždeň.