Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Seriálové a filmové tipy: princezná Diana, americký futbal aj hurikán Katrina

.bibiána Kristína Danitová .kultúra

Tohtotýždňová ponuka je veľmi pestrá. Nechýba pátranie po príbehu jednej fotografie, politický triler o agentovi tajnej služby, ani dobrodružstvo v divočine so známymi tvárami ako Natalie Portman a Ashton Kutcher. Stačí si len vybrať.

Seriálové a filmové tipy: princezná Diana, americký futbal aj hurikán Katrina pexels.com

Netflix

krycie meno cisár – 12.  august

Agent tajnej služby Juan sleduje dvojicu zapletenú do obchodu so zbraňami. Aby sa k nej dostal bližšie, osloví ich slúžku Wendy. Ich vzťah je čoraz zložitejší a komplikuje jeho vyšetrovanie. Zároveň nelegálne hľadá dôkazy na obvinenie vplyvného politika Ángela Gónzaleza. Dokáže stáť na oboch stranách zákona a nedoplatiť na to?

Politický a špionážny triler je inšpirovaný skutočnými udalosťami. Režíroval ho Jorge Coira a napísal Jorge Guerricaechevarría. Zahrali si v ňom Luis Tosar, Alexandra Masangkay, Georgina Amorós, Miguel Rellán, Arón Piper a Denis Gómez. Film otvoril tohtoročný Filmový festivalu v Málage.

fotografie – 14. august

Reportér Michael pri práci na článku o hurikáne Katrina narazí na fotografiu, ktorá ho zaujme. Začne pátrať po živote Christiny Eamesovej a narazí na jej dcéru Mae. Spolu začnú pátrať po tajomstvách zosnulej fotografky. Zároveň sa zbližujú a namiesto minulosti sa pred nimi vynára otázka budúcnosti.

Romantickú drámu z roku 2020 napísala a režírovala Stella Meghie.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite