Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Brutal Assault: Proti násiliu a intolerancii

.šimon Jeseňák .kultúra

Vojna, násilie, smrť, bolesť, utrpenie. Pomaľované tváre a motívy tričiek, ktoré nepôsobia priateľsky. Image metalistov môže pôsobiť desivo. Brutal Assault je však slniečkársky festival s priateľskou a rodinnou atmosférou.

Brutal Assault: Proti násiliu a intolerancii David Surovec Headlinermi ročníku 2019 bola thrashmetalová, nestarnúca legenda Anthrax.

festival sa koná vždy druhý augustový víkend v pevnosti Josefov, ktorá bola postavená v osemnástom storočí za neuveriteľných osem rokov. Brutal Assault 2019 sa konal už trinásty krát na rovnakom mieste. Štyri dni tej najkvalitnejšej extrémnej hudby v tom najideálnejšom prostredí, aké si môže fanúšik najtvrdších odnoží metalovej hudby predstaviť.

Headlinerom ročníku 2019 bola thrashmetalová, nestarnúca legenda Anthrax. Ich štvrtkové vystúpenie bolo prierezom ich doterajšej tvorby a bolo bez pochýb jedným z vrcholov festivalu. Neuveriteľná energia a bravúrne odohraný koncert.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite