Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Veľká reportáž: Pohoda 2018 naživo v obrazoch, videách a komentároch

.redakcia .kultúra

Boli ste na Pohode? My áno!

Veľká reportáž: Pohoda 2018 naživo v obrazoch, videách a komentároch Boris Németh

na festivale od otvorenia brán vládne skvelá atmosféra, ktorú mapuje viacero našich redaktorov. 

Plagáty hlásili už niekoľko dní pred začatkom festivalu: „Vypredané, ďakujeme!“ Výnimočne sa festival naplnil hneď prvý deň - kvôli štátnemu sviatku.  

V rade na parkovanie sa podvečer stálo aj hodinu. Ešte dlhší rad bol na lístky na ďalší ročník festivalu,  bol podľa mnohých zatiaľ najdlhší, aký si pamätajú.

Takto zachytil náš redaktor Eugen Korda atmosféru krátko pred začiatkom úvodného koncertu:

#allforjan

Program sa začal veľkolepo. Ďalším zo série koncertov za Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú. Na pódium prichádzali hudobníci už štvrťhodinu pred začiatkom. Inak sa nedalo – bolo ich totiž takmer 300. 

Festival sa netradične zaplnil už vo štvrtok. Na otvárací koncert za Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú prišli tisíce ľudíBoris NémethFestival sa netradične zaplnil už vo štvrtok. Na otvárací koncert za Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú prišli tisíce ľudí

„Ján Kuciak zomrel, lebo bojoval za slobodu, to, čo sa stalo jemu a jeho snúbenici Martine, bolo útokom na slobodu a náš festival je oslavou slobody,“ povedal na margo úvodného koncertu riaditeľ festivalu Michal Kaščák.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia | Zobraziť
.posledné
.neprehliadnite