Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Vláda Andreja Babiša nezískala dôveru. Predseda vlády preto musí podať demisiu. Zeman však Babiša opäť poverí zostavením vlády, pričom aj bez dôvery ho môže dlho držať pri moci.

7 magických rokov

Tento film si môžete pozrieť, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

7 magických rokov

7 magických rokov

.marek Šulík

Keď má na svet prísť nový človek, jeho rodičia sa pýtajú: čo potrebujeme kúpiť? Plienky, krémy, postieľku, zvláštnu vaničku na kúpanie, cumeľ so špeciálnym ergonomickým tvarom... Jediné čo dieťa naozaj potrebuje sú jeho rodičia: vnútorne silní, plní energie a odhodlania riešiť prichádzajúce problémy, plní optimizmu a lásky.

Rok výroby 2005
Režisér Marek Šulík
Web www.navrat.sk
DVD s filmom si môžete objednať na navrat@navrat.sk za 10 EUR + poštovné. Odporúčame ho ako darček pre vašich priateľov pri narodení dieťaťa a všetkým, ktorí chcú porozumieť potrebám detí.

„Marenko díky. Zásilka DVD dorazila. Včera jsme se dívali na 7 magických rokov. Ivonka uronila šestinedělní slzu. A skoro aj ja. Skvělá práce. Moc tě zdravím a ještě jednou velmi pěkně děkuji! ahoj = filip“

Filip Remunda, režisér dokumentárnych filmov