Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň v ekonomike
.týždeň

Koniec trápenia?

.časopis .týždeň v ekonomike 01.09.2007

Vláda nešťastnú a toľko diskutovanú novelu zákona o sociálnom poistení napokon schválila. Pani ministerka síce vyhlásila, že je spokojná, no v skutočnosti prehrala na všetkých frontoch.

.týždeň

Šťastie príde v stredu. Alebo v nedeľu?

.časopis .týždeň v ekonomike 26.08.2007

Po dvoch rokoch sa nad Slovenskom opäť vznáša vidina obrovského jackpotu. Od začiatku augusta, keď prekročila historicky najvyššia možná výhra v hre Loto 100 miliónov korún, ľudia priam okupujú zberne tiketov a čakajú, že v stredu alebo najneskôr v nedeľu večer

.týždeň

Koniec príbehu?

.časopis .týždeň v ekonomike 18.08.2007

Posledné týždne boli veľmi poučné – ministerka Tomanová robila učebnicové komunikačné chyby, premiér Fico v amoku poodhalil čo-to zo svojich úmyslov a opozícia ukázala, ako to vyzerá, keď niekto šetrí sily. Čo bude ďalej? Nové príbehy.

.týždeň

Hypotekárny problém

.časopis .týždeň v ekonomike 18.08.2007

Centrálne banky na celom svete v minulých dňoch výrazným spôsobom vstúpili na finančné trhy. To býva neklamným znamením toho, že sa niečo deje.

.týždeň

Tomanová pomáha 2. pilieru

.časopis .týždeň v ekonomike 11.08.2007

Znie to dobre, keď premiér vyhlási, že ministerka Tomanová mala odvahu ísť do konfliktu s DSS a preto je obeťou médií. Kto sa však pozrie na ministerkine skutky a návrhy, objaví namiesto konfliktu výdatnú pomoc.

.týždeň

Verné Slovo

.časopis .týždeň v ekonomike 11.08.2007

Sú všetky médiá proti Ficovej vláde? Nie sú. Je tu jedna výnimka – výnimočná nie v tom, že nie je „proti“, ale v tom, že je priam „za“. Čítanosť týždenníka Slovo má síce pri porovnaní s popularitou Smeru veľké rezervy, o Ficových voličov sa však naozaj snaží.

.týždeň

Rýchlejšie ako v banke

.časopis .týždeň v ekonomike 11.08.2007

Som sporiteľom II. piliera a verím svojej DSS. Každoročne dostávam výpis o svojom účte, na ktorom vidím, koľko prostriedkov som vložil a aké je ich zhodnotenie. Je vyššie ako keby som mal peniaze v banke.

.týždeň

Finta „Valentovič“

.časopis .týždeň v ekonomike 04.08.2007

„Ak štátom, ako je Kanada, Holandsko alebo Dánsko stačí jedna poisťovňa, myslíme si, že môže stačiť aj Slovensku,“ tvrdí Vlasta Pinterová, jedna z

.týždeň

Pijavica na Dunaji

.časopis .týždeň v ekonomike 29.07.2007

Bratislavu vystihujú prívlastky „drahá, veľká, rýchla“ a