Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň v ekonomike
.týždeň

Planéta prezidenta Klausa

.časopis .týždeň v ekonomike 09.06.2007

Čo je ohrozené: klíma alebo sloboda? pýta sa v podtitule svojej čerstvej knihy Modrá, nikoli zelená planeta Václav Klaus. Obrázok, na ktorom je planéta zviazaná zelenou reťazou, dáva jasnú odpoveď.

.týždeň

Dedinka v lieviku

.časopis .týždeň v ekonomike 08.06.2007

Koncom mája schválený územný plán Bratislavy dáva definitívne zelenú projektu Stredoeurópskeho parku inovatívnej technológie (CEPIT) vo Vajnoroch, kde už avizujú gigantické zámery aj iní investori.

.týždeň

Pyramída snov

.časopis .týždeň v ekonomike 02.06.2007

Aj v čase, keď najvyšší súd potvrdil 11,5-ročný trest pre Vladimíra Fruniho, na Slovensku stále letia pyramídové hry. Jedna z nich, s názvom AUTO-REKLAMA, sa práve končí.

.týždeň

Keď zavonia benzín...

.časopis .týždeň v ekonomike 02.06.2007

„Naša požiadavka je jasná,“ povedal premiér Fico a vzápätí pokračoval ďalším nevyberaným útokom na ďalšiu veľkú firmu, opäť na hranici medzi vydieraním a predzvesťou skutočného úmyslu budovať socializmus. Kde sa to skončí?

.týždeň

Tri postrehy

.časopis .týždeň v ekonomike 01.06.2007

Rekreačné poukážkyMinisterstvo hospodárstva, zodpovedné za kvalitu podnikateľského prostredia, pripravilo návrh na jeho „zlepšenie“.

.týždeň

Euroaming

.časopis .týždeň v ekonomike 01.06.2007

Vysoké ceny roamingových hovorov trápili nielen dovolenkárov či gastarbeiterov, ale aj ľudí z európskych inštitúcií. Komisárka Redingová a europoslanci presadili reguláciu cien, ktorá zákazníkov ochráni. Hurá?

.týždeň

Číslo týždňa

.časopis .týždeň v ekonomike 01.06.2007

30 percentná daň z príjmu pre firmy neznie ako veľké terno. Lenže v Nemecku ním je.

.týždeň

Kladivo na dlžníkov

.časopis .týždeň v ekonomike 01.06.2007

Plníte si svoje finančné záväzky riadne a včas? Ak áno, patríte medzi šťastlivcov, ktorí nemali tú česť spoznať sa s exekútorom. A keď nie, viete už, že jeho okrúhla pečiatka naháňa strach a hrôzu. Oprávnene.