Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Priama reč Lucie Piussi: Telefonát

.lucia Piussi .časopis .osobnosti

Prípravka na adopciu vás na to nepripraví. Je možné milovať dieťa, ktoré ste ešte nevideli? Na ktoré ste sa dívali len z oxeroxovanej fotografie kolíznej opatrovateľky? Som čerstvým dôkazom, že áno. Je to možné.

Priama reč Lucie Piussi: Telefonát Natália Ložeková/natalialozekova.sk

môžete mať za sebou prípravku na adopciu, byť zapísaný v zozname čakateľov a myslieť každý deň niekoľkokrát na to, že vám čoskoro zavolajú, že to utečie ako voda, že vám zrazu zavolajú a povedia, že pre vás majú bábätko, že vy to zdvihnete a budete hneď tušiť, kto volá, bude to ako z filmu, veď to bábätko milujete už vopred a veď možno sa už narodilo, ktovie, letí k vám strmhlav z nejakej galaxie, môžete si myslieť, že ste pripravený, ale figu borovú!

„Pozerajú do monitorov, ale v duchu sa modlia, aby to dieťa našlo rodinu a vybrali na to práve vás. “

V skutočnosti to vyzerá asi takto: Vybavujete práve patálie s bytom a myslíte si, že tá zadýchaná mladá úradníčka, ktorá vám volá z pevnej linky vám chce povedať, že musíte doniesť ešte jeden papier. A ona začne rozprávať niečo o nejakom dieťati, že sa práve narodilo. V utajenom pôrode. Že je úplne zdravé. Že je to rozkošný chlapec. A či sa naňho chcete prísť pozrieť.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite