Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Paris v oranžovom

.časopis

Uznávam, že už len informácia, že Paris Hilton nie je parížsky hotel, ale meno nejakej výstrednej bohatej slečny, je pre čitateľov tohto týždenníka výrazne nadbytočná.

Uznávam, že už len informácia, že Paris Hilton nie je parížsky hotel, ale meno nejakej výstrednej bohatej slečny, je pre čitateľov tohto týždenníka výrazne nadbytočná.

A za posledný mesiac bolo tých informácií skutočne dosť, keďže si musela natvrdo posedieť v base. Ale nedám s ňou pokoj. Nie preto, že by som si chcela škodoradostne kopnúť alebo naopak kritizovať kalifornské súdnictvo, že bolo voči nej príliš prísne. Trápi ma, čo bude s Paris ďalej.
Paris v oranžovom väzenskom mundúre tri týždne chradla, plakala a čítala Bibliu. Svetu odkazuje, že ju to veľmi zmenilo, že sa zamyslela nad svojím predošlým životom a že už nechce byť idolom malých dievčatiek. Chce sa viac obrátiť k viere. Boh jej dal novú šancu. Chce sa odteraz venovať charite, možno otvorí aj dom hračiek, kde budú firmy (teda nie ona sama!) rozdávať chorým deťom hračky. A už nikdy si neoblečie oranžovú!

I keď z toho všetkého jej najviac verím tú oranžovú a úprimne jej želám, aby už konečne našla nejakú uspokojivejšiu životnú náplň ako živenie bulváru, trochu ma trápi, čo jej prípadná premena prinesie svetu a tým malým dievčatkám.
Jej doterajší život im ukazoval, že stačí byť štíhla súmerná blondínka s výstredným správaním a bez akéhokoľvek vzdelania, talentu a poctivej driny môže vydávať úspešné albumy, mať televíznu šou a vlastný parfum a vyťažiť z toho mnohonásobne viac peňazí než zdedila z rodinného hotelového impéria. Ešte aj z porušovania zákonov sa dá vytrieskať pekná sumička. A zázračná premena navyše ako bonus. Tým zas odkazuje malým dievčatkám, že stačí pár dní bez šminiek v relatívne luxusnej base, kajúcne slzy, trochu bezbolestnej mediálnej charity a Biblia v ruke a akékoľvek hnusné správanie bude odpustené.
Ďalším logickým krokom sa mi vidí adopcia niekoľkých exotických sirôt, turistika v sivých kostýmčekoch s decentným mejkapom pod vlajkou humanitárnej organizácie a nejaký ten škandál na svetovom ekonomickom fóre za odpustenie dlhov tretieho sveta. Nech veru radšej zostane pri tej oranžovej.

.elena Akácsová
, t-station.sk
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite