Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Eugen Korda
.eugen Korda
V .týždni má na starosti videospravodajstvo, lebo nič iné robiť nevie. Ako videoreportér pracoval v Slovenskej televízii, RTVS, Nove, denníku SME, nakrátko si odskočil do politiky. Rád číta, robí reportáže a rozmýšľa o sviniach v nás. A v súkromí zas rozmýšľa, aký koníček by mal robiť. Za svoju typickú vlastnosť považuje namyslenosť, k ďalším nerestiam a prízemným chúťkam sa však odmieta priznať, lebo by to vraj viedlo buď k rozvodu, alebo zatknutiu.
.posledné
O Bezákovi bez Bezáka
11:48

O Bezákovi bez Bezáka

.eugen Korda .video 21.10.2012

V Hlohovci sa v nedeľu zišlo niekoľko stoviek veriacich. Vyjadrili tam nielen svoju podporu arcibiskupovi Róbertovi Bezákovi, ale aj diskutovali o tom, aký to je človek. Záznam z celého podujatia nájdete na stránke .týždňa v utorok.

O čom bude nový .týždeň
5:28

O čom bude nový .týždeň

.eugen Korda .video 19.10.2012

V najnovšom vydaní .týždňa nájdete všetko o Jamesovi Bondovi, prečítate si názory na to, či rozdelenie Československa bol dobrý krok a jeden z kľúčových hráčov Slovana Ján Lipiansky Vás zavedie na hokejový trip do Ruska.

Slovákov ocenili na Czech Press Foto
3:40

Slovákov ocenili na Czech Press Foto

.eugen Korda .video 15.10.2012

Na prestížnej súťaži Czech Press Foto uspeli aj fotografi zo Slovenska. V kategórii Umenie získal 1. miesto Michal Burza z denníka Nový Čas. Na 2. mieste sa umiestnil Matúš Zajac z .týždňa s fotografiami zo zákulisia cirkusu. Tretie miesto v kategórii Reportáž s fotografiami z Južného Sudánu získal Martin Banžák.

Učitelia idú do štrajku
2:43

Učitelia idú do štrajku

.eugen Korda .video 15.10.2012

Učitelia sa rozhodli, že ak vláda nesplní ich požiadavky začnú 26. novembra štrajovať. O dôvodoch prečo sa tak rozhodli telefonuje Pavel Ondek, predseda Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy na Slovensku

Andrej Bán: napätie sa stupňuje
5:42

Andrej Bán: napätie sa stupňuje

.eugen Korda .video 14.10.2012

Reportér .týždňa Andrej Bán sa obáva, že s neriešením problémov medzi Rómami a väčšinovou populáciou sa bude napätie v spoločnosti stupňovať. Môže sa stať to čo v Maďarsku, kde sa do parlamentu dostala extrémisticka strana Jobik.

Extrémistov nezastavili
6:06

Extrémistov nezastavili

.eugen Korda .video 13.10.2012

Bratislavčania chceli vytvoriť reťaz a zastaviť pochod extrémistov.Boli medzi nimi politici, ľudia z mimovládnych organizácií, pedagógovia a publicisti. Pochod, ktorý organizoval Oskar Dobrovodský zneužili na svoje zviditeľnenie extrémisti. Polícia obidve skupiny niekoľko metrov od NRSR od seba oddelila.

Sulík: Fico možno zdupká na hrad
4:59

Sulík: Fico možno zdupká na hrad

.eugen Korda .video 12.10.2012

Richard Sulík nevylučuje, že Robert Fico v prípade, že sa mu nepodarí udžať deficit pod 3% bude chcieť byť prezidentom

Rómovia ocenili gádžov
5:43

Rómovia ocenili gádžov

.eugen Korda .video 10.10.2012

Na štvrtom ročníku Gypsy Spirit sa nerozdávali len ocenenia. Zisťovali sme, ako súčastnú napätú situáciu medzi Rómami a majoritným obyvateľstvom vnímajú niektorí účastníci večera.

Žitňanská odkazuje svojim kolegom
4:32

Žitňanská odkazuje svojim kolegom

.eugen Korda .video 09.10.2012

Lucia Žitňanská je presvedčená, že tzv. "rómsku otázku" má riešiť vláda, teda Smer a nie opozícia

SaS: Štát môže všetkých sledovať
7:21

SaS: Štát môže všetkých sledovať

.eugen Korda .video 09.10.2012

Počet žiadostí polície o sledovanie internetovej a telefonickej komunikácie občanov SR v posledných rokoch rapídne narástol. Polícia v niektorých prípadoch žiada operátorov o poskytnutie údajov aj v prípadoch, keď sa občan dopustil iba priestupku.