najčítanejšie

  1. Nebude to guláš
    prečítané 2747x
  2. Protestmi k revolúcii?
    prečítané 2217x
  3. Prezident?
    prečítané 1437x
  4. Gorila je problém
    prečítané 713x
  5. Egyptu hrozí biblická katastrofa
    prečítané 615x

články

rss

Modrá je smutná

Minulý týždeň sa chvíľami zdalo, že sa pred našimi zrakmi zosypala najsilnejšia opozičná strana, ktorú dobehli prízraky minulosti. Tie sa však nevznášajú iba nad stranu Mikuláša Dzurindu. Ale zdá sa, že práve dvojnásobný premiér na ne doplatil.

.jozef Majchrák .jaroslav Daniška .martin Hanus

7. február 2010 | prečítané 1168x | reagoval 1 človek

...pokračovanie nájdete v aktuálnom čísle na stánkoch

.vstup do on-line vydania.

priemerné hodnotenie: 3.7  ~  hodnotilo: 20
 
1 2 3 4 5

ohodnoťte článok od 1 do 5

Diskusia (1)

  1. .dzurinda od .bb | 14. február 2010 08:36

    zabudli ste ešte na variant, že sa dzurinda na kandidátke objaví. hoci na mieste pred hranicou voliteľnosti. stále si myslím, že vie dedinu pritiahnuť.termín (myslím) v polovičke marca

Komentáre do diskusie môžu pridávať len predplatitelia Piana. Zaregistrovať sa môžete tu.


Redakcia si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré obsahujú vulgárne či rasistické výrazy, a tiež tie, ktoré sú osobným útokom na redaktorov a spolupracovníkov .týždňa.

Inzercia Newsletter RSS Predplatné Články z tlačených vydaní Kontakty

Copyright © 2009 - 2012 Vydavateľstvo W Press a.s., Partizánska 2, 811 03 Bratislava, Slovensko / ISSN: 1336-653X

Design and Technology by MONOGRAM