Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.týždeň

Riady a príbory ZEPTER sú najkvalitnejšie na Slovensku!

.promotion

Taký je výsledok prieskumu švajčiarskej spoločnosti ICERTIAS.

.týždeň

V Piešťanoch stúpa záujem o opatrovateľstvo v domácnosti

.promotion

Mesto Piešťany sa už dlhé roky radí medzi tie mestá, ktoré obyvateľom poskytujú kvalitnú sociálnu starostlivosť.

.týždeň

7 znakov, ako spoznáte pravý multimediálny tablet

.promotion

Ak túžite po elegancii, skvelom výkone a príjemnom večeri v dobrej spoločnosti, máme pre vás svieži a pre užívateľov všestranný Lenovo YOGA Tablet 2 Pro. Ľahkosť a flexibilita tohto zariadenia umožňujú využitie naozaj kdekoľvek a pri akejkoľvek príležitosti.

.týždeň

Prvý slovenský outlet oslavuje!

.promotion

Už túto sobotu, 25.10. 2014, ONE Fashion Outlet Voderady oslavuje svoje prvé narodeniny. Pri tejto príležitosti si obchodné centrum pre svojich návštevníkov pripravilo deň plný zábavy a pútavého programu.

.týždeň

Každá desiata žena nosí v prsiach nádor. Nepatríte k nim?

.promotion

Jedna z desiatich žien, ktoré denne stretávate, má rakovinu prsníka. Možno o nej vôbec nevie. A možno ste tou ženou práve vy alebo je ňou vaša partnerka či vaša matka.

.týždeň

Nový Renault Trafic

.promotion

Nové, robustné a zároveň dynamické línie prechádzajú do prepracovanej prednej masky, ktorá je prispôsobená novej dizajnovej línii značky, zatiaľ čo radikálne zmeny nastali hlavne v interiéri vozidla. Kabína bola navrhnutá tak, aby bola komfortná, ale aj praktická a ponúkla pocit ako v osobnom automobile. Pocit kvality a 14 odkladacích priestorov. To zákazníkom ponúka Nový Trafic.

.týždeň

Cena Rádia Slovensko na ITAPA 2014: Rozhodnite vy!

.promotion

Od pondelka 20. októbra odštartujú Rádio Slovensko v spolupráci s ITAPA poslucháčsku súťaž o Cenu Rádia Slovensko. Zvíťazí najatraktívnejšia služba modernej verejnej správy.

.týždeň

Unilever spúšťa súťaž pre vysokoškolákov „Unilever výzva“

.promotion

Spoločnosť Unilever vyhlasuje v Českej a Slovenskej republike súťaž „Unilever výzva“ určenú pre študentov vysokých škôl, ktorá je zameraná na mladých ľudí s inovatívnymi nápadmi v oblasti udržateľného rozvoja.