Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Ficova rétorika pripomína Hitlera

.peter Kalmus .politika

Vážne nemám vo zvyku pozerať tlačové konferencie predsedu vlády Fica, ale dnes som urobil výnimku a pol hodinu svojho života som obetoval.

Ficova rétorika pripomína Hitlera Boris Németh

to, čo som počul z úst premiéra, mi žiaľ pripomenulo rozprávanie a spomínanie môjho otca na rok 1933, v ktorom jeden z najväčších šialencov a vrahov celej histórie ľudstva Adolf Hitler začal podobnou rétorikou chrániť Nemecko a čistú nemeckú rasu pred všetkým iným, samozrejme, najviac pred židovstvom.

Keďže môj starý otec bol inteligentný a vnímavý židovský občan, veľmi rýchlo pochopil, čo tá ochrana Nemecka znamená. Ešte v tom istom roku si s manželkou zbalili nevyhnutné veci a opustili svoju vlasť aj s ich jediným synom, neskorším mojím, chvalabohu, ešte stále žijúcim otcom. Zachránili si tak životy.

Prirodzene, nechystám sa baliť a opúšťať Slovensko, pretože ten úbohý boľševický nácko Robert Fico ide „len" vyhrať voľby a chrániť svojich mafiánskych kolegov, žiaľ, za výdatného potlesku 40 percent sadomasochistických voličov.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

.diskusia
.neprehliadnite