Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

.anketa
Nenechajme Európu extrémistom

Nenechajme Európu extrémistom

.redakcia .slovensko .anketa 03.03.2019

Okrem prezidentských volieb sa blížia aj tie do Európskeho parlamentu. Kandidátov na prezidenta sme sa pýtali, aké vlastnosti by mal mať dobrý europoslanec a či sa niekto taký nachádza na kandidátkach politických strán.

Andrej Kiska bol dobrý prezident

Andrej Kiska bol dobrý prezident

.redakcia .slovensko .anketa 23.02.2019

Posledný rok vo veľkej miere rozdelil Slovensko. Prezident Andrej Kiska sa aktívne zapájal do spoločenského života, čo mu niektorí vyčítali, iní hovorili, že je príliš málo aktívny. Kandidátov sme sa opýtali, čo by na jeho mieste urobili inak.

.týždeň

Dokončime zmenu, ktorá sa začala

.redakcia .slovensko .anketa 17.02.2019

Smrť Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej zasiahla aj prezidentských kandidátov. Pýtali sme sa ich preto na to, ako to vnímajú rok po tejto brutálnej vražde a ako sa podľa nich Slovensko za tento rok zmenilo.

.týždeň

Musíme zabrániť frustrácii národa

.redakcia .slovensko .anketa 10.02.2019

Prezident reprezentuje Slovensko aj na medzinárodnom fóre. Kandidátov sme sa tento týždeň pýtali, či si myslia, že v rámci nárastu populistických strán a ruskej hybridnej vojny stráca Európa slobodu. Ako by zjemnili ich negatívne dopady?

.týždeň

Spoločnosť musíme spájať

.redakcia .slovensko .anketa 03.02.2019

Reakcie politikov na vraždu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej rozdelili spoločnosť. Zatiaľ čo jedna časť chodila na protesty a bojovala za slušné Slovensko, tá druhá v tom videla pokus o prevrat. Ako chcú kandidáti tieto dve časti spojiť?

.týždeň

Dobrý prezident musí spájať

.redakcia .slovensko .anketa 27.01.2019

Prezidentskí kandidáti musia v týchto voľbách zabojovať aj o konzervatívneho voliča. Musia dostať šancu najmä po tom, ako KDH ani OĽaNO svoju podporu nikomu nedeklarovali. Opýtali sme sa ich, ako chcú o tohto voliča zabojovať.

.týždeň

Šefčovič bude silný súper

.redakcia .slovensko .anketa 20.01.2019

V súboji o Prezidentský palác poznáme už takmer všetkých kandidátov. V pravidelnej ankete sme sa opýtali troch z nich, koho považujú za svojho najväčšieho súpera a aké má podľa nich silné a slabé stránky.

Kto môže byť podľa Čaputovej, Mistríka a Mikloška sudcom Ústavného súdu?

Kto môže byť podľa Čaputovej, Mistríka a Mikloška sudcom Ústavného súdu?

.redakcia .slovensko .anketa 13.01.2019

Už niekoľko dní poznáme všetkých kandidátov na Ústavných sudcov. Pokiaľ bude parlament robiť nejaké obštrukcie, je dosť možné že sa výberom sudcov budú zaoberať terajší prezidentskí kandidáti. Opýtali sme sa ich teda, kto by bol dobrým sudcom Ústavného súdu a koho by v žiadnom prípade nevymenovali.

.týždeň

Slovensko tridsať rokov po revolúcii

.redakcia .slovensko .anketa 06.01.2019

Až do marcových prezidentnských volieb budeme klásť trom dobrým prezidentským kandidátom otázky, na ktoré chce poznať verejnosť odpoveď. Tentoraz sa ich pýtame, čo čaká Slovensko v roku 2019 a pred čím stojí v 30. roku od novembra 1989.

Kniha roka 2018

Kniha roka 2018

.elena Akácsová .kultúra .anketa 16.12.2018

Ktorá pôvodná slovenská kniha a ktorá cudzojazyčná kniha preložená do slovenčiny alebo češtiny vás v tomto roku najviac zaujala? – pýtali sme sa osobností a zložili pre vás mozaiku toho najzaujímavejšieho, čo sa tento rok na našom knižnom trhu objavilo.

  • 1
  • 2
  • 2. stránka z 4
  • 3
  • 4