Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Zo Za ľudí odišiel druhý poslanec. Strana stojí pred rozkolom. Strana SaS takisto rokuje, ako ďalej

Komentár Karolíny Farskej: Čakanie na Igora

.karolína Farská .stĺpčeky ..pohľad Karolíny Farskej

Minulý týždeň som si dala neformálny záväzok – snažiť sa môj nasledujúci stĺpček napísať v pozitívnom duchu. Okolo nás to predsa nie je stále len čierne a to si treba adekvátne často pripomínať. Tento plán však prekladám na neskôr.

Komentár Karolíny Farskej: Čakanie na Igora BORIS NÉMETH

situácia jasne vraví, že nevydalo a aj tentoraz to bude o veľmi netradičnej rodine v koalícii a ich blízkom príbuznom – predsedovi vlády, ktorý na jej obhajobu pochováva to jediné, na čom posledné roky staval politickú kampaň aj vlastné meno – boj s mafiou a klamármi pri moci. 

Každý, kto vstupuje do politiky, musí v nejakej miere rátať s tým, že odtiaľ nevyjde s rovnako čistým štítom, ako do nej vchádzal. Nechápte ma zle. Iste, nemusia to byť vlastné kroky, ktoré pochybili, avšak politika je o spojenectvách a ich výsledok sa jednoducho nemusí vždy podariť. Ak však niekto tvrdí, že podobnou mačkou vo vreci po voľbách bolo aj Sme rodina, nie je znalý veci; Igor Matovič presne vedel, s kým si sadá za stôl a tvorí kšefty.

 

Celý článok si môžete prečítať, ak si kúpite Digital predplatné .týždňa. Ponúkame už aj možnosť kúpiť si spoločný prístup na .týždeň a Denník N.

predplatiť

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite