Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

Vlhovej odkaz z Prezidentského paláca: Chcem založit nadáciu na podporu detí

.sita .šport

Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová prijala víťazku Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní Petru Vlhovú, aby jej osobne zablahoželala k tomuto historickému úspechu pre slovenské zjazdové lyžovanie. Spolu s držiteľkou veľkého krištáľového glóbusu v sezóne 2020/2021 Petrou Vlhovou absolvovali slávnostné prijatie u hlavy štátu aj jej taliansky tréner Livio Magoni, niektorí ďalší členovia tímu ako aj rodinní príslušníci.

Vlhovej odkaz z Prezidentského paláca: Chcem založit nadáciu na podporu detí SITA/Zuzana Čaputová

prezidentka SR a najlepšia zjazdárka práve skončenej sezóny spolu absolvovali fototermín s veľkým glóbusom a Zuzana Čaputová dostala od Petry Vlhovej jej víťazný dres zo Svetového pohára.

„Je mi veľkým potešením, že vás môžem privítať v prezidentskom paláci. My sme už spolu telefonovali, ale je mi cťou, že aj osobne vám môžem pogratulovať a poďakovať sa za skvelú reprezentáciu Slovenska. Vaše víťazstvo vo Svetovom pohári v ťažkých časoch potešilo veľa ľudí. Viem, že možno v porovnaní so súperkami ste nemali najjednoduchšie podmienky na vykonávanie športu.

 
Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov SITA je bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA porušením autorského zákona.
Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite