.týždeň na futbale: Dali sme gól!

.redakcia .šport

Uplynulý pondelok pokračovalo druhým zápasom pôsobenie .týždňa v TOP lige v malom futbale. Darilo sa nám lepšie než naposledy.

.týždeň na futbale: Dali sme gól! sportvideos365.com

prvý polčas proti tímu FC Pivopiči sme síce o gól prehrali, krátko po prestávke sme však naším premiérovým gólom dokázali vyrovnať. Po akcii našich posíl sa po krásnej prihrávke pred prázdnu bránku od Štefana Bugana tešil z gólu Ján Magušin. Na moment bol stav 1:1 a naša šanca na prvý bodový úlovok viac než reálna.

Chvíľu nato sme však inkasovali nešťastný gól a do zápasu nás nevrátilo ani niekoľko šancí, ktoré pochytal brankár súperovho tímu. Hrali sme uvoľnenejšie a oveľa zohratejšie než naposledy, no v druhom zápase sme napokon podľahli 1:3. Ale dostali sme o polovicu menej gólov, než naposledy, a jeden dokonca aj vsietili. O týždeň proti družstvu Pressburg team to bude určite ešte lepšie.