Zdá sa, že máte zablokovanú reklamu

Fungujeme však vďaka príjmom z reklamy a predplatného. Podporte nás povolením reklamy alebo kúpou predplatného.

Ďakujeme, že pozeráte .pod lampou. Chceli by ste na ňu prispieť?

dm Slovensko štartuje s dmLIVE STREAM SHOPPING-om

.sponzorované .promotion

Od stredy 14. septembra ponúka dm svojim zákazníčkam a zákazníkom inovatívnu službu a nový zážitok z nakupovania prostredníctvom dmLIVE STREAM SHOPPING-u v aplikácii Moja dm. Slovenská dm tak bude každú druhú stredu v mesiaci o pol ôsmej večer ponúkať inšpiráciu, poradenstvo a najmä interaktívny zážitok z nakupovania.

dm Slovensko štartuje s dmLIVE STREAM SHOPPING-om

živým vysielaním dmLIVE bude sprevádzať obľúbená slovenská moderátorka Vera Wisterová. Tento formát spúšťa po Nemecku a Rakúsku ďalších päť krajín dm konceru, a to Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Chorvátsko a Slovinsko.

Aplikácia Moja dm už dlhšie užšie prepája potreby zákazníkov nakupujúcich v predajniach, digitálne služby a vernostný program active beauty. „Naše spolupracovníčky a spolupracovníci radia a inšpirujú našich zákazníkov každý deň. S dmLIVE prenášame tento princíp aj na smartfóny a rozširujeme svoj omni-channel-retailing o ďalší servis,“ vysvetľuje Janka Poláčková, prokuristka spoločnosti dm drogerie markt.

Experti, zástupcovia značiek alebo poradcovia z dm sa budú naživo s Verou rozprávať na rôzne témy z oblastí, ako sú krása, starostlivosť, zdravá strava či celostné zdravie. Počas liveshow budú takisto zákazníci a zákazníčky môcť interagovať s moderátorkou a hosťami prostredníctvom chatu a navyše si budú môcť objednať všetky predstavované produkty priamo v aplikácii Moja dm. Sledujúcich budú čakať počas každého livestreamu aj skvelé prekvapenia v podobe násobných bodov na vybrané značky či produkty, ako aj súťaže alebo  produkty zadarmo. 

Vera Wisterová vníma túto pracovnú príležitosť ako radostnú výzvu: „Moderovanie naživo je vždy pracovná výzva a adrenalín, lebo už nič nejde vrátiť späť, no ja to mám veľmi rada. Ja som fanúšik moderných technológií a vysielanie dmLIVE je moderné a interaktívne – budem sa naživo spájať s ľuďmi, diváci budú do programu vstupovať a človek tak nikdy nevie, kam sa to dostane. V dmLIVE sa teda nachádzajú aspekty práce, ktoré mám veľmi rada. Rada moderujem, rada moderujem naživo, mám rada kontakt s divákmi a navyše mám rada aj rôzne kozmetické vychytávky a to tam bude tiež.“

Na to, aby bolo dmLIVE stream shopping možné sledovať, je potrebné mať stiahnutú bezplatnú aplikáciu Moja dm a takisto mať vytvorené zákaznícke dm e-shop konto. Tí, ktorí sa nemôžu na dmLIVE stream shoppingu zúčastniť, majú možnosť pozrieť si vysielanie zo záznamu.  

Ak ste našli chybu, napíšte na web@tyzden.sk.
.diskusia
.posledné
.neprehliadnite